Logosuz TikTok Video İndirebileceğiniz Yöntemler

Logosuz TikTok videosu indirebileceğiniz yöntemler konusunda sizlere yardımcı olabilmek için bu yazıyı hazırladık. Bilindiği üzere TikTok son yılların en popüler ve izlenir sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Pek çok TikTok fenomeni bu platform sayesinde yayınladığı videolar ile çok iyi paralar kazanmaktadırlar.

Tüm dünya üzerinde 800 milyon üzerinde abonesi ile dünyaca ünlü TikTok fenomenleri video başına çok ciddi rakamlar kazanmaktadırlar. Bu platform üzerinde sayısız çekilen beğendiğiniz videolar indirdiğinizde sağ alt köşede bir tik tok logosu ile birlikte indirirsiniz. Bu yazımızda indirdiğiniz videoda logo olmadan nasıl indirebilir konusunda pratik bilgiler vereceğiz.

Tiktok üzerinden video indirmek için TikTok uygulamasına girin, indirmek istediğiniz videonun üzerine uzunca bir süre dokunun ve açılan seçenekten Fligransız TikTok video indirme butonuna basarak istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Çektiğiniz diğer TikTok videolarını da bu şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz video indirme yöntemiyle indirilen videolarda TikTok yazısı görünür. Fakat dilerseniz TikTok videolarını üzerinde filigran yani logo olmadan indirebilir ve bu videoları diğer sosyal medya hesaplarınızda logosuz olarak yayınlayabilirsiniz.

TikTok Videolarını Cihazınıza Logosuz İndirme Yöntemleri

Eğlenceli, hareketli ve ilginç videoların yayınlandığı TikTok platformundaki videoları gördüğünüzde sizde kendi medya hesabından paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat diğer medya hesaplarında paylaşmak için indirdiğiniz videoda logo kaybolmaz. Eğer kişiler dilerse TikTok yazısız video indirme metodu ile TikTok videolarını kolayca cihazınıza indirerek dilediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.

TikTok üzerinde yayınlanan bu videolarının bu kadar hareketli, eğlenceli ve farklı olmasının nedeni öncelikle bu videoları tüm dünya ile paylaşabiliyor olmanız gelecektir. Videolarınızı çok daha fazla kişiye ulaştırmak için Türk TikTok takipçi paketlerinden satın alabilir kitlenizi büyütebilirsiniz. Videoları oluştururken kullanılan komik filtreler, müzik ekleme seçenekleri, bir başkası ile düet yapabilme seçeneği gibi özellikler olduğu için özellikle genç nüfus tarafından tercih edilmektedir. TikTok video indirici kullanarak videoları kendiniz için kolayca indirebilirsiniz fakat logo kaybolmayacaktır.

TikTok yazısız video indirme işlemi için aşağıdaki maddeleri izleyerek işlemi yapabilirsiniz.

  • Öncelikle videoyu indirmek istediğiniz cihazdan TikTok internet sitesine giriş sağlayın.
  • Daha sonra indirmek istediğiniz videoyu seçerek açın.
  • Bu işlemden sonra videonun yanında bulunan zincire benzeyen simgeye tıklamanız gerekir.
  • Son olarak ta bu simgeye tıkladığınızda paylaşım bağlantısını kopyalamış ve kopyaladığınız bu bağlantıyı da TikTok video indirme sitelerinden birini kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

İşte size ücretsiz indirebileceğiniz Programsız video indirme siteleri linkleri;

  • https://snaptik.app/
  • https://tr.savefrom.net/download-from-tiktok
  • https://www.expertsphp.com/tiktok-video-downloader.html
  • https://allinonedownloader.com/tr/tiktok-video-downloader.php

Belirtilen bu sitelerden TikTok yazısız video indirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. TikTok videolarınızı logo ya da şarkı parçası olmadan videoyu yüksek hızla indirmek isteyenler için TikTok video dönüştürücü olan mp4 kullanarak indirebilirisiniz. TikTok videosu instagram hikâyeler bölümünde açılacak

Android ve IOS Telefonlara TikTok Video İndirmek ve Paylaşmak

O çok beğendiğiniz hareketli, neşeli ve komik videoları dilerseniz TikTok üzerinden istediğiniz mobil cihaza indirilmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz videoları istediğiniz telefona indirmek sandığınızdan çok daha kolay bir işlemdir. TikTok video indir seçeneklerini kullanarak istediğiniz cihaza indirebilesiniz.

Telefonunuza video indirebilmek için öncelikle tik tok uygulamasını açarak istediğiniz videoyu seçmeniz gerekir. Daha sonra videonun sağ alt kısmında yer alan paylaş simgesine tıklamanız gerekir. Tıkladığınızda karşınıza çıkan seçenekler arasından videoyu kaydet seçeneğine dokunarak videoyu kaydetmiş olacaksınız. Fakat sizin bu işlemi yaparken bazen kayıt edemeyebilirsiniz. Bunun sebebi video sahibinin izin vermemesidir. Video sahibi dilerse videoların indirme özelliklerini kapatabilir. Bu durumda instagram hesabından tik tok videosunu indirebilirsiniz. Eğer dilerseniz TikTok video dönüştürücü şeklinde mp4 ses olarak ta indirebilirsiniz.

İnstagram üzerinden TikTok video indir işlemi yaparak telefonunuza indirebilirsiniz. TikTok uygulamasına girdikten sonra, istenilen videoyu açınız. Daha sonra videonun sağ alt kısmındaki paylaş butonundan açılan seçenekler içinden instagram hikâyeler seçeneğini seçiniz ve oradan kaydet tuşuna basarak videoyu telefona kaydetmiş olacaksınız. Kaydettiğiniz bu videoyu telefonunuzun galeri kısmından bulup videoyu izleyebilirsiniz.

Bu şekilde TikTok üzerinden indirdiğiniz videoyu her türlü paylaşım platformlarınızda kolayca paylaşabilirsiniz.

Burcu Başar

Merhabalar, ismim Burcu Başar, 26 yaşında Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunuyum. Dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı üzerine almış olduğum eğitimlerle beraber uzman seviyede içerik yazarlığı yapmaktayım. Sizlere yararlı olabileceğini düşündüğüm dijital pazarlama ve sosyal medya içeriklerini Sosyalify aracılığı ile sizlerle paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir