Youtube Kanalınızın Abone Sayısını Arttırmanın En Kolay Yolları

Youtube abone hilesi yeni kanal açmış ve uygulamadan para kazanmak isteyen kullanıcılar için başvurulabilecek bir yöntem fakat abone sayınızla ilgili hile yaptığınızda Youtube bu durumu kısa sürede algılayabilir.

Hile yaptığınız anlaşıldığında uygulama kanalınızı direkt olarak engelleyebilir ve tüm beğenileriniz kaybolabilir. Bu sebeple hile yönteminden çok abone satın alma yöntemini tercih edebilirsiniz. Satın almadan başka kendiniz de bazı kuralları yerine getirirseniz takipçi sayınız gün geçtikçe artacaktır.

Youtube dünya çapında bir video izleme ve dinleme sitesi olduğu için eğer hesap açmayı düşünüyorsanız diğer sosyal medya ağlarına göre burada işiniz biraz daha kolay. Çünkü kullanıcıların siteye girerken amacı izlemek. İzleyenleri yormayacak şekilde kaliteli ve ilgi çekici içerikler ürettiğinizde belirli bir kitle oluşturmaya başlarsınız. Youtube abone kasma dikkatli yapılması gereken bir iştir. Çok fazla video çekmek için özgün içerikler üretmezseniz izlenme oranı düşük kalır.

Özgün ve kaliteli içeriklerin yanı sıra gündemi de iyi bir şekilde takip etmeniz gerekir. Her günün en çok konuşulan trend konusu değişir ve iyi bir kanal sahibi olmak istiyorsanız bu duruma ayak uydurmalısınız. Videonuzu izleyen kişilere en sade ve çarpıcı şekilde anlatmak istediğinizi aktarmanız gerekir.

Videolarınızın arasını çok fazla tutmamanız kanalınız için önemlidir. En azından haftada 1 defa video girişi yapmanız gerekir.

Youtube Abone Ol Butonu

Youtube sitesinde video yayınlamaya başladığınızda kısa zamanda çok sayıda takipçiye ulaşmanız eğer ünlü biri değilseniz zordur. Bu sebeple ilk başlarda kaliteli ve hızlı bir şekilde içerik üretmeniz gerekir. Youtube abone sayacı ile günde kaç abone geldiğini ve toplam abone sayınızı görebilirsiniz.

Videolarınızı yayınladığınızda başında ya da sonunda izleyenlerin kanalınıza abone olmasını ve sizi desteklemelerini söyleyebilirsiniz. Etkileşimde bulundukça kanalınızın görünürlüğü de artacaktır. Hedef kitlenizle etkileşime girmek için videonuza gelen yorumlara cevap yazabilir ya da anketler düzenleyebilirsiniz.

Gelen yorumlara bakarak bir sonraki video içeriğinize hedef kitlenizle birlikte karar verebilirsiniz. Bu tarz etkileşimler hedef kitleniz ile aranızda bir bağ oluşmasını sağlar. Videolarınızın sayısı kaç olursa olsun kalite hep aynı kalmalı ve özgünlüğünüzü korumalısınız.

Abone sayınızı arttırmanın bir başka yolu da videonuzun içeriğine annotation özelliği eklemektir. Çağrı da diyebileceğimiz bu özellik videoların içerisine yerleştirilen abone ol butonlarıdır. İzleyen kişi bu içeriklere tıkladıklarında otomatik olarak kanalınıza abone olmuş olurlar. Çoğu fenomen bu yöntemi kullanarak abone sayısını arttırmıştır.

Bu özelliği kullandığınızda abone sayınızın artacağı istatistik ile kanıtlanmış olup kesin olarak geri dönüş alabilirsiniz. Fakat çok büyük yazılarla bu özelliği eklemek sizin için olumsuz bir yola da çıkabilir. İzleyiciyi rahatsız etmeyecek şekilde ve dozunda kullanılmalıdır. Kullanıcı deneyimi olumsuz olarak etkilenmediği sürece kullanımı sizin için avantajlıdır.

Youtube Abone Arttırma

Popüler olan konular üzerinden video yayını yaptığınızda izlenme sayısı artacaktır. En çok beğenilen en son film hangisi, hangi güncel konu hakkında tartışmalar döndü gibi konuları araştırdığınızda içeriklerinizi de bu yönde geliştirebilirsiniz. Youtube abone satın alyazarak arama yaptığınızda da karşınıza birtakım siteler çıkar.

Belirli bir ücret karşılığında ilk kez açılan bir kanalsanız bu hizmeti kullanabilirsiniz. Gerçek profil ve profil fotoğrafı olan kullanıcılar ödemeyi yaptığınız anda hesabınıza düşer. Ödemeyi 3D güvenli ödemeyle yapabilirsiniz. Popüler olan sitelerden alışveriş yaptığınızda hiçbir güvenlik problemiyle karşılaşmazsınız.

Bir video ne kadar izlenmişse ve bir kanalın ne kadar abonesi varsa merak edilmesi de o derece olur. İnsanlar abonesi yüksek olan kanallara rastladıklarında göz atmak isterler. Bu sebeple ilk başlarda abone satın almak sizin için avantajlıdır.

Kanalınıza abone olan gerçek kişiler sizden içerikleriniz açısından tatmin olmayı beklerler. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli içerikler üretmeniz gerekir. Videolar işleyeceğiniz konuya bağlı olarak farklı uzunlukta olabilir fakat önemli olan yeteri kadar uzun olmasıdır.

Çok kısa videolar bile milyonlarca izleyiciye sahip olabiliyor. Önemli olan videonun uzunluğundan çok videonun içeriği olduğundan aboneleri sıkmayacak şekilde içerikler hazırlamalısınız. Videolarınıza dair planlama yapmak ve işleyeceğiniz konuları listelemek sizin için daha faydalı olur. Hedef kitlenizin sizde beklediğini onlara verdiğiniz sürece kanalınızın popülerliğini kaybetmez

Burcu Başar

Merhabalar, ismim Burcu Başar, 26 yaşında Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunuyum. Dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı üzerine almış olduğum eğitimlerle beraber uzman seviyede içerik yazarlığı yapmaktayım. Sizlere yararlı olabileceğini düşündüğüm dijital pazarlama ve sosyal medya içeriklerini Sosyalify aracılığı ile sizlerle paylaşmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir