%100 Organik Hesap Büyütme Paketi!

Tamamı Organik Türk Gerçek Etkili Hesap Büyütme
1.499 TL SATIN AL
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Mail Destek

info[at]sosyalify.com

  • info[at]sosyalify.com
  • 0545 389 60 48
  • siparis-sorgulama Sipariş Sorgulama
  • Blog
  • Turkey - ₺

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Güvenilir bir şekilde facebook 60 dakika canlı yayın izleyicisi satın al. İzleyiciler yayınınızda 1 saat boyunca kalacak.

Değerlendirme: 49 / Ortalama: 4.8

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Adımları:

  • 1) Yukarıdaki paketlerden sizin için uygun olanı seçiniz.
  • 2) Paketin altındaki "Satın Al" butonuna tıklayınız.
  • 3) Açılan ekranda sizden istenilen bilgileri doldurunuz.
  • 4) Uygun ödeme yöntemini seçip "Ödemeye Geç" butonuna tıklayınız ve ödeme bilgilerinizi girip siparişinizi oluşturunuz.
  • 5) Ödeme sonrası siparişiniz otomatik tarafımıza iletilecek ve sistemlerimiz tarafından anlık olarak işleme alınacaktır.
Neden Sosyalify?
3D Güvenli Ödeme

Tüm online alışverişlerde Türkiye'nin en büyük pos alt yapısı PAYTR güvencesi ile 3D korumalı ödemeler.

Otomatik Teslimat

Satın alınan hizmet sonrası, siparişiniz otomatik olarak işleme alınarak kısa sürede başlar ve tamamlanır.

Yüksek Kalite

Sosyalify, satış öncesi yaklaşımı ve satış sonrası size yaklaşımı aynıdır. Müşterilerimize değer veriyor ve sürekli iletişim desteği sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sosyalify koşulsuz memnuniyet ve ayrıcalıklı deneyim ilkesi üzerine hizmet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme İle İlgili Sorularını Cevapladık

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme paketi 30 dakika boyunca gerçek izleyiciler tarafından yayınınıza izlenme hizmeti sağlar. Bu sayede yayınlarınız daha fazla kişi tarafından izlenmiş olur.

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Ne İşe Yarar?

Facebookta bir kitle oluşturmak istiyorsanız Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme sayesinde hızlı bir şekilde kitlenizi genişletmeniz mümkün. Yayınınıza gelen kullanıcılar için zengin içerikler üretirseniz yeni takipçiler kazanma ihtimalinizi de artırmış olursunuz.

Nasıl Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Paketi Satın Alabilirim?

Sosyalify web sitemizden kolaylıkla Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme paketi satın alabilirsiniz. Facebook sekmesine gelerek istediğiniz paketi seçip ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Takipçiler güvenli bir şekilde hesabınıza gelecektir.

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Etkileşim Sağlar mı?

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme paketindeki izleyiciler gerçek kullanıcılar oldukları için dilerlerse yayınında etkileşim sağlayabilirler.

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Paketi Satın Almak İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sosyalify, çeşitli ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. Kredi/Banka Kartı veya EFT/Havale gibi yaygın kullanılan yöntemlerle Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Paketi hizmetini satın alabilirsiniz.

Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Paketine Güvenebilir miyim?

Son derece kaliteli bir hizmet sağlanan Facebook 60 Dakika Canlı Yayın İzlenme Paketi müşteriler tarafından çok fazla tercih edilip, memnuniyet sağlayan bir hizmettir. Sosyalify bu konuda müşterilerini memnun etmek adına tüm özverisi ile işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri Yorumları

20 Değerlendirme - Ortalama 5/5

Yavuz Arkın

Baktım organik olarak büyümek çok yavaş oluyor ben de bu hizmetleri satın alabileceğim siteler aramaya başladım. pek çoğunu denedim ama sosyalify en iyisi. aylardır çalışıyoruz, her zaman sözlerini tuttular, sayelerinde facebookta kısa sürede iyi bi kitle yakaladım

Aykut Çınar

Hep çekinmişimdir bu tarz işlemler yapmaktan hesabıma zarar gelir diye ama wp hattındaki arkadaş bana sistemi çok iyi anlattı. nasıl ilerlemem gerektiğini söyledi. canlı yayınlarıma katılımcı almaya başladım hiçbir sorun yaşamadım. siz de çok rahat bir şekilde sosyalify hizmetlerinden alabilirsiniz

Bilal Gür

son derece objektif hizmet sunuyorlar. satış yapmak için olmadık vaatler vermiyorlar. başlangıçta ne konuşuyorsanız o hizmet sağlanıyor. piyasanın açık ara en sitesi

aslı durmaz

ınstagram hesabıma takipçi alarak başladım sosyalifyı kullanmaya. yavaş yavaş diğer platformlarda da siparişler oluşturdum, hepsinde kaliteleri çok yüksek. teşekkür ediyorum. sizinle çalışamya devam edecğim

Gizem Aksu

Tüm canlı yayınlarıma izlenme gönderilerime de beğeni alırım sosyalifydan. Hiçbir zaman sorun yaşamadım. başka bir site aramaya da hiç gerek duymadım. kalitelrini bozmadan devam ederler inşallah

Yorum Yap
Puanla