Instagram kaydetme hilesi kullanmak gönderilerinizin etkileşiminin artması için oldukça önemlidir. Etkileşimi artan içerikleriniz daha görünür olacaktır. Bu sayede Keşfet sayfasına düşebilir ve popüler bir sayfa haline gelebilirsiniz.

Instagram Kaydetmenin Amacı Nedir?

Instagram sürekli gelişen ve yenilenen bir sosyal medya platformudur. Bu nedenle hesapların büyümesi ve popüler olması oldukça önem taşımaktadır. Instagram kaydet hilesi ile bir gönderinizin kaydedildiğini takipçileriniz görmeyecektir. Peki, kaydetme neden bu kadar önemlidir?

Kaydedilmesi fazla olan gönderiler Instagram algoritması tarafından öne çıkarılmaktadır. Bir gönderinin etkileşim oranı kaydet, beğeni ve yorum arasında bir ortalama alınarak belirlenmektedir. Bu algoritmanın kendi kendine yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle Instagram kaydetme hilesi 2021 popüler olmanız için oldukça önemlidir.

Ayrıca kaydetme özelliği bir posta daha sonra kolayca bakabilme seçeneği sunmaktadır. Organik Instagram kullanıcılarının postlarınızı kaydetmesi tekrar tekrar bakmaya değer içerikler ürettiğinizin kanıtı niteliğindedir. Instagram kaydetme hilesi şifresiz ile kazandığınız kullanıcılarınız size organik takipçiler kazanma şansı sunacaktır.

Kaydetme hilesi yapmak güvenli midir?

Instagram sınırsız kaydetme hilesi kullanmak oldukça güvenilirdir. Instagram için oldukça önemli olan gönderilerin kaydedilmesine hizmetimiz sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimiz tamamen güvenilirdir. Kullandığınız hile Instagram algoritması tarafından tespit edilemez. Algoritmanın tespit edememesi için oldukça dikkatli davrandığımız bazı işlemlerimiz bulunmaktadır.

Instagram Gönderi Kaydetmelerinizi Nasıl Artıracağınıza İlişkin İpuçları

Instagram fotoğraf kaydetme hilesi işlevi, herkesin aşina olmadığı ve her şeyden önce herkesin nasıl kullanılacağını bilmediği stratejik bir iletişim kolunu temsil ediyor. Birçok marka ve şirket, bu harika Instagram Pazarlama özelliğini görmezden geliyor.

Instagram, Kaydet işlevini uzun vadeli görünürlük açısından baskın bir rol atayan bir algoritmaya sahiptir. Ancak bu işlevle Instagram'daki sıralamayı nasıl artırabilirim?

Instagram'da videolar, resimler ve ayrıca infografikler yayınlayabilirsiniz. İkincisi nadiren kullanılır ve bu yardımcı olmaz. Nedenini açıklayayım. İnfografikler, Instagram'da yayınlanan geleneksel resimlerden ve/veya videolardan daha fazla kaydedilme eğilimindedir.

Genellikle kullanıcının uygun zamanda incelemek istediği önemli ve ilginç bilgiler içerir. Sonuç olarak, Instagram kaydet hilesi kullanmak, Instagram'da daha üst sıralarda yer alma ve önerilen gönderiler arasında yer alma şansını iki katına çıkarır.

Kaydetme hilesi ile kısa yoldan popüler olmak

1000'den fazla yayınlanmış gönderiye ve birkaç takipçiye (3400'den fazla) sahip aktif bir Instagram profiliniz olduğunu hayal edin, ancak hesap popüler olmak için mücadele ediyor. Rakamlar oldukça yüksek olmasına rağmen, yorumlar ve beğeniler dahil olmak üzere takipçiler ve yayınlanan gönderiler arasındaki oran orantısız. Gerçekten de katılım oranı düşük. Yükseltmek için Instagram video kaydet hilesi şifresiz kullanabilirsiniz.

Yine de çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraf yayınladınız, trend olan hashtag'leri kullandınız ve açıklama son derece iyi yazılmış! Peki, ne çalışmıyor? Size çok yardımcı olacağını bildiğiniz önemli bir şeyi kaçırıyorsunuz: Instagram kaydet hilesi şifresiz ve daha fazlası!

Takipçi, beğeni ve hikaye görüntüleme satın almak, artık bu reklam aracına doğal olarak yatırım yapan tüm Instagram kullanıcıları arasında yaygın uygulamalardır. Beğen ya da beğenme, Instagram'da başarılı olmak için takipçi ve izlenme satın almalısın.

Instagram profilinize iyi bir sosyal medya pazarlama stratejisi uygulamak istiyorsanız, Instagram fotoğraf kaydetme hilesi kullanarak ve ardından takipçiler, yorumlar, beğeniler ve izlenmeler satın alarak devam etmeniz gerekir.

Nasıl kaydetme alırsınız?

Instagram kaydetme hilesi 2021 kullanmak platformumuz aracılığıyla oldukça kolay ve hızıdır. Bu kaydetmelere sahip olmak için yapmanız gerek bazı işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri sizin için listeledik:

  • Öncelikle platforma bir hesap kaydetmelisiniz. Bu hesap sayesinde bizim tarafımızdan size krediler verilecektir.
  • Verilen kredileri istediğiniz hile için kullanabilirsiniz.
  • Kaydetme hilesi seçtiğinizde öncelikle kaydetme almasını istediğiniz gönderinin linkini sizden istenen yere yazmalısınız.
  • Daha sonra minimum 20, maksimum 3 bin kaydetme sayısı seçmelisiniz.
  • En son olarak da sahip olduğunuz krediler ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kaydetmeleriniz kısa süre içerisinde gönderinize tanımlanacaktır. Sahip olduğunuz bu kaydetmeler ile daha görünür bir hesap olmanın tadını çıkartabilirsiniz.