​​​​​​Sosyalify | Instagram Takipçi Hizmetleri:

 •  


Neden Ucuza Takipçi Satın Almalı?

Instagram'da yer almak üst düzey rekabete karşı savaşmak anlamına gelir. Fenomen hesaplar arasında yer bulmak, özellikle de popüler olmak oldukça zordur. Bu zorluğa ayak uydurmak için belirli kriterleri karşılayan profillere sahip olmak şart. Instagram takipçi satın alma burada devreye giriyor ve size belirli avantajlar sağlıyor. Instagram takipçi sayınızın artması ile;

 • Instagram profiliniz daha fazla kullanıcının dikkatini çeker,

 • Artan Instagram takipçi sayınız sonucunda etkileşim oranlarınız da artar,

 • Instagram etkileşim oranlarınız arttıkça profiliniz daha kolay bir şekilde öne çıkan profiller arasında yer alır,

 • Instagram’da öne çıkma oranınız arttıkça, profiliniz daha fazla Instagram takipçi, izlenme, beğeni ve yorum kazanma şansına sahip olur,

Tüm bu avantajları göz önünde bulundurduğunuzda Instagram takipçi sayınızın ne kadar önemli olduğunu anlayabileceksiniz. Daha popüler bir profile sahip olmak ve hedeflerinize ulaşmak için neden bekleyesiniz? Hemen harekete geçin! Ayrıca, Sosyalify'ın bir diğer önemli hizmetlerinden biri de İnstagram beğeni satın al hizmetidir. Instagram Beğeni hizmetimizden yararlanarak profilinizin daha hızlı bir şekilde Instagram Keşfet'te yer almasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medyayı ilk kullanmaya başladığımızda yani daha yeni kullanılmaya başlandığı zamanlarda birincil amacımız eğlenmekti. Ancak bu günlerde, artık sosyal medyanın hepsi bu kadar değil. Günümüzde çok sayıda işletme, marka ve diğer türdeki kuruluşlar, gelir elde etmek amacıyla sosyal medyayı benimsiyor. Instagram bu kadar yaygın kullanılan bir platform haline geldiğinden, artık çok çeşitli insanların onu hem kişisel hem de profesyonel çabalar dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullandığını gözlemleyebiliyoruz.

Instagram'ı markanızı pazarlamak ve para kazanmak için kullanmak istiyorsanız, platformda bir işletme profili bile oluşturabilirsiniz. Tıpkı standart bir hesabın mümkün olabileceği gibi kolayca oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Instagram, tüm kullanıcılarına doğrudan ve basit bir kullanıcı deneyimi sağlamayı taahhüt eder. İşletme profilleri, işinizi pazarlamanın mükemmel bir yoludur ve normal bir profille birlikte kullanıldığında bunun için gerçek Instagram takipçileri edinebilirsiniz.

Instagram'da gerçek takipçiler satın almak, hesabınızı oluşturmanıza yardımcı olabilecek zaman kazandıran bir stratejidir. Bunu doğal bir şekilde yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Öte yandan, bu her zaman mümkün değildir. Diyelim ki hediyelik eşya satan bir dükkan açtınız ve bunu duyurmak istiyorsunuz. Instagram, bu hedefe ulaşmak için mükemmel bir platformdur. Bunu söyledikten sonra, o dükkanda önemli bir finansal taahhütte bulundunuz ve mümkün olan en kısa sürede kâr etmeye başlamak için can atıyorsunuz. Takipçilerinizi doğal bir şekilde büyütmek istiyorsanız, yapmanız gereken tüm diğer görevlerin ortasında buna zaman ayırmanız gerekecek.

Instagram'da Takipçi Sahibi Olmak Neden Önemli?

Yapabileceğiniz bir sonraki en iyi yatırım, Instagram'da takipçi satın almaktır. Bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, sosyal medyada fikirlerini duyurmak isteyen herkese çok çeşitli seçenekler sunuyor. Nişanlanan insanların yüzdesi tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve yakın zamanda düşeceğine dair hiçbir işaret yok. Bir zamanlar Snapchat'in kopyası olarak değerlendirilen Instagram, o zamandan beri günümüz standartlarına model teşkil eden bir arayüzle kullanıcıların kalbini kazandı; onu diğer tüm benzer uygulamalardan ayıran çok sayıda özelliğe sahiptir. Facebook'un bu yenilikçi özellikleri onlar sayesinde fark ettiği noktaya kadar. Facebook'un 2012'de Instagram'ı satın alma kararının motivasyonu budur; bu nedenle artık Facebook'un bir yan kuruluşudur. Çok akıllıca bir yatırım olduğu ortaya çıktı. Gördüğümüz gibi Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi diğer platformların rekabetine rağmen popülaritesini başarıyla koruyor.

Herhangi bir sosyal medya platformunda büyük bir takipçiye sahip olmak önemli olduğu gibi, Instagram'da da büyük bir takipçiye sahip olmak önemlidir. Hesabınızda zaten çok sayıda takipçi varsa, yenilerini çekmek zamanla daha kolay hale gelecektir. Doğal yollardan takipçi sayınızı artırmak elbette deneyebileceğiniz bir şeydir. Instagram'da takipçi sayınızı artırmak için kullanabileceğiniz birçok ipucu ve püf noktası var. Doğru olmalarına rağmen, muhtemelen sosyal medya deneyiminizi başarılı kılmak için yeterli zamanınız yok. Bu nedenle, takipçi satın alma olasılığını biraz düşünmek iyi bir fikirdir ve bunu yapmak, sahip olmayı planladığınız takipçi sayısını artırmanın hızlı bir yolu olarak kabul edilir.

Ucuz Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Sahip olduğunuz takipçi sayısı, ilk bakışta düşündüğünüzden çok daha fazlasının göstergesidir. İzleyicilerin çoğu, bir hesabı takip edip etmemeye karar vermeden önce hesabı zaten takip eden kişi sayısına bakar. Bu, "sosyal kanıt" olarak bilinen şeydir ve markanızın tanınmasına katkıda bulunan şeydir.

Popülerlik algısı ile gerçek hayattaki tezahürü arasında güçlü bir ilişki vardır. Mesleğinizde yılların deneyimine sahip olabilirsiniz, ancak bunu "kanıtlayacak" yeterli takipçiniz yoksa, kimse söylediklerinize aldırış etmez. Takipçi sayınız, Instagram'da ne kadar etkili olduğunuzun önemli bir göstergesidir, bu yüzden her zaman takip etmelisiniz.

İster sıfırdan daha hızlı hareket etmek isteyen yeni bir hesap olun, ister destek ihtiyacı olan eski bir hesap olun, Instagram hesabınız için Sosyalify'dan yeni takipçi satın almanın mantıklı olmasının birçok nedeni vardır. Yeni bir hesap da olsanız, yerleşik bir hesap da olsanız bu doğrudur. Siparişinizi aldıktan birkaç dakika sonra hesabınıza organik takipçiler eklemeye başlayacağız.

Sosyalify ayrıca size Instagram'da beğeni satın alma seçeneği de sunar.

En Ucuz Yoldan Instagram Takipçi Arttırma!

Sizin için en uygun Instagram ucuz takipçi paketini belirleyip sunduğumuz 3 farklı güvenli ödeme seçeneği üzerinden ödemenizi tamamladıktan sonra uzman ekibimiz satın almış olduğunuz pakette bulunan Instagram takipçilerinizi hesabınıza anında tanımlar ve takipçileriniz hesabınızın doğallığına zarar vermeksizin profilinize yüklenmeye başlar.

Takipçilerinizin hesabınıza geçmesi yoğunluğa bağlı olarak hesabınızda belirtilen zaman sınırları çerçevesinde gerçekleşir. 

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda (Sosyalify’da oldukça düşük bir ihtimal) destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Taahhütlerimizin daima arkasındayız. Sizi mağdur etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz!Ucuz Instagram Takipçi Satın Alma Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram hakkında en çok merak edilenlerden biri de güvenilir takipçi satın alma konusu. Daha popüler ve görünür bir Instagram profiline sahip olmak isteyen kişiler güvenilir platformlardan Instagram takipçi satın almayı tercih ediyor. Artık Instagram platformunun zaten fenomen olan isimleri bile düzenli aralıklarla takipçi satın alarak rakiplerine karşı popüler konumlarını korumaya çalışıyor.

Instagram hesabınızın daha fazla ilgi çekmesini ve daha fazla kişi tarafından takip edilmesini diyebilirsiniz. Rakiplerinizden bir adım öne geçmek için kaliteli ve güvenilir koşullarda ve ucuza Instagram takipçi sayısını artırmayı düşünmelisiniz. Instagram takipçi satın al hizmetinden hem firmalar hem de markalar çok fazla fayda sağlayabilir. Sosyal medyada etkili olan bir firma kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşabilmektedir.

Instagram hesabınızın daha fazla ilgi çekmesini ve daha fazla kişi tarafından takip edilmesini diyebilirsiniz. Rakiplerinizden bir adım öne geçmek için kaliteli ve güvenilir koşullarda ve ucuza Instagram takipçi sayısını artırmayı düşünmelisiniz. Instagram takipçi satın al hizmetinden hem firmalar hem de markalar çok fazla fayda sağlayabilir. Sosyal medyada etkili olan bir firma kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşabilmektedir.

En Hızlı Instagram Takipçi Gönderme: Takipçi Satın Al, Ucuz!

Instagram takipçi sayısını arttırmak için yapacağınız her alışveriş Sosialify güvencesiyle sizi fenomene taşıyacak. Sosyal medyada rakiplerinizle aranızda fark yaratmak için ucuz Instagram takipçi satın al hizmetini güvenle kullanabilirsiniz. Profillerinize sağlayacağınız kaliteli takipçiler sayesinde etkileşim sayılarınızı arttıracak ve hedeflerinize daha yakın olacaksınız. Bu sayede kurumsal ya da kişisel hesabınız fark etmeksizin yükselişiniz garanti altına alınacaktır. Ayrıca Instagram profilinizin artan takipçi sayısı diğer kullanıcılar tarafından fark edilecek ve size organik etkileşim kazanma fırsatı sunacaktır.Markanızın özel gereksinimlerine uyacak çok sayıda farklı çözüm sunuyoruz.

Her şeyden önce, premium takipçiler mi yoksa yüksek kaliteli takipçiler mi istediğinize karar vermelisiniz.

Halihazırda iyi bir takipçi sayısına sahip olan ve biraz destek arayan hesaplar, yüksek kaliteli paket için en iyi adaylardır. Hesaplarını büyütme konusunda ciddi olanlar veya 5000'den az takipçisi olan yepyeni hesapları olanlar, premium paket için ideal adaylardır. Premium paket, olağanüstü derecede düşük bir bırakma oranına sahiptir ve satın alma yapıldıktan sonra birkaç yıl devam eder.

Her işlem, iki paketten hangisini seçtiğinize bağlı olarak size 500, 1000, 2500 veya 5000 yeni takipçi kazandırabilir.

Sosyalify'ın Takipçi Kalitesi Nedir?

Instagram'da binlerce yeni takipçi çekmek bir şeydir, ancak hepsi sahteyse, platformun hizmet şartlarını ihlal ettiğiniz için rapor edilme riskiniz vardır.

Bu, yüksek kaliteli Instagram takipçileri ile Instagram'daki ucuz veya düşük kaliteli hesapların takipçileri arasındaki temel ayrımdır.

Sosyalify'da en kaliteli olmayan takipçilerle bile uğraşmayız. Bu takipçiler, site ile son derece düşük bir etkileşim düzeyine sahiptir ve sonuç olarak, genellikle yalnızca birkaç hafta sonra Instagram'dan kaldırılırlar.

Bu eylem sektörde "bırakma" olarak bilinir. Kısa sürede takipçi sayısında artış görebilirsiniz ama hesaplar yok edildiğinde bu sayı hızla düşecektir. Satın aldığınız takipçilerden hiçbirini kaybetmemenizi sağlayacak yüksek kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Aşağıdaki iki seviye arasında seçim yapabilirsiniz:

• Yüksek Kaliteli Takipçiler, sizi takip eden ancak profillerine henüz bir şey yüklememiş olan kullanıcılardır.

• Premium Takipçiler, profillerine fotoğraf yükleyen ve sürekli olarak yüksek kaliteli içerik paylaşan kullanıcılardır. Geçmişte, bu terim "aktif Instagram takipçileri" anlamına da geliyordu.

Takipçi sayınızı artırmada etkili olan ve birkaç hafta sonra takipçi düşüşüne yol açmayan meşru takipçiler oluşturmak için bir yöntem geliştirdik. Sahte hesaplardan yararlanan sosyal medya pazarlama platformlarının aksine, yalnızca gerçek kişiler tarafından oluşturulmuş gerçek hesaplarla çalışma politikamızda hiçbir istisna yapmıyoruz. Instagram kullanıcıları, ucuz Instagram takipçileri satın aldıktan sonra bu deneyimi yaşadığını sık sık anlatıyor. Ekolojimizde, uzak da olsa, bırakma hala bir olasılıktır. Siparişinizden sonraki ilk otuz gün içinde, ayrılan tüm takipçileri yenileyeceğiz. Hizmetin 2016'daki başlangıcından bu yana en iyi Instagram hizmet sağlayıcısı olarak seçilmemizin başlıca nedeni budur.

Instagram'da Ucuz Takipçi Satın Alın!

Instagram'da daha fazla takipçi edinmek, zor veya pahalı bir süreç olmak zorunda değil. Bir hesap oluştururken, kaynaklarınızın çoğunun hazır olması sizin yararınızadır. Cesaret verici haber şu ki, yatırım portföyünüzü üç dolar kadar az bir parayla yerden kaldırabilirsiniz. Bu, başka bir yerde yemek yemekten veya içmekten çok daha ucuz.

Piyasadaki müşterilere uygun maliyetli bir alternatif sunan web sitesiyiz. Bunun dışında, hizmetlerine abone olduğunuzda yüksek kaliteli takipçiler için ödeme yapıyorsunuz. Yıllar boyunca, çok sayıda hesaba yardımcı olduk ve takipçi sayınızda benzersiz bir artış sağladık.

Buna İzin Veriliyor mu?

Diğer birçok web sitesinin uygulamalarının aksine, Likes.io'dan satın almak tamamen kural dışıdır. Diğerleri, düşük kaliteli sahte takipçiler satın almanız için sizi kandırmaya çalışacak ve bu da Instagram'ın hesabınızı işaretlemesine neden olacaktır. Bu yolu kullanmak, hesabınızın askıya alınmasına veya belki de oyundan kalıcı olarak men edilmenize neden olabilir. Yalnızca gerçek hesaplardan gelen ve diğer kullanıcılarla iletişim kurmaya hazır, güvenilirliğinizi doğrulamaya yardımcı olan yüksek kaliteli takipçiler sağlıyoruz.

Instagram'da gerçek insanlarla etkileşime girerseniz, yasaklanma veya uyarı alma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu kadar uzun süredir bu hizmeti veriyor olmamız bunun kanıtıdır. Hiçbir sorunla karşılaşmadan binlerce hesabı başarılı bir şekilde büyüttük. Müşterilerimizden birinin veya Instagram'ın, yardım ettiğimiz hesaplardan herhangi birinin yasaklanması talebiyle bize geldiği tek bir durum bile olmadı.

Bunun dışında herhangi bir kişisel bilgi talebinde bulunmamaktayız. Bizimle şifrenizi veya hayatınızla ilgili başka herhangi bir bilgiyi paylaşma zorunluluğunuz yoktur. İşlemi tamamlayın ve işiniz bittiğinde bize Instagram kullanıcı adınızı söyleyin. Bizim tarafımızda, her şeyle ilgileneceğiz.

Buna ek olarak, her şeyin aksamadan yürümesini sağlamak istiyoruz. Web sitemiz, online ve kredi kartı ile yapılanlar da dahil olmak üzere her türlü ödemeyi gerçekleştirebilecek donanıma sahiptir. Sizin için en uygun olan şekilde bizimle iş yapabilirsiniz.

Bir işletme sahibiyseniz, Instagram'da daha fazla takipçi kazanmanın yollarını arıyor olmalısınız. Bunun nedeni, daha fazla takipçiye sahip olmanın, hedef kitlenizin platformdaki iş gönderilerinizi ve ürünlerinizi göreceği anlamına gelmesidir. Ancak Instagram'da organik takipçi kazanmak kolay değil çünkü platform endişe verici bir hızla büyüyor.

İyi haber şu ki, Instagram'da hızlı ve kolay bir şekilde takipçi arttırmanın çeşitli yolları var. Bunlardan biri, çevrimiçi varlığınızı anında artırabilmeniz için ucuz Instagram takipçileri satın almaktır. Bu yazıda, bugün neden ucuz Instagram takipçi satın almanız gerektiğine dair bazı nedenler vereceğiz!

Instagram, kullanıcılar arasında popüler bir sosyal medya platformu haline geldi!

Instagram, kullanıcılar arasında popüler bir sosyal medya platformu haline geldi. 1 milyardan fazla kullanıcısı ve 400 milyon aktif kullanıcısı ile en tanınmış sosyal medya platformlarından biridir.

Instagram'ın 800 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve bunda şaşılacak bir şey yok: Instagram, insanlara fotoğraflarını başkalarıyla dünyanın her yerinden herkesin beğenebileceği ilginç bir şekilde paylaşmanın kolay bir yolunu sunuyor.

Platform endişe verici bir hızla büyüyor!

Instagram takipçileri satın almanızın ilk nedeni, platformun endişe verici bir hızla büyümesidir. Aslında, dünyanın en hızlı büyüyen sosyal medya platformu!

Instagram'da 1 milyardan fazla kullanıcı var ve bunların %80'i günlük olarak aktif. Bu, bağlantı kurmanız ve işinizi büyütmeniz için çok büyük bir kitle olduğu anlamına gelir.

Aslında, Instagram'ı zaten pazarlama amacıyla kullanmıyorsanız, uzun vadede size pahalıya mal olabilecek bazı ciddi fırsatları kaçırıyor olabilirsiniz.

Kullanıcılar her gün Instagram'a katılıyor!

Kendinize, "Neden Instagram takipçilerimi artırmaya çalışmalıyım?" diye sorabilirsiniz. Cevap basit: Kullanıcılar her gün Instagram'a katılmaya devam ediyor.

Aslında, Instagram'a her gün katılan yeni kullanıcı sayısı istikrarlı bir şekilde artıyor. Nisan 2017 itibariyle, dünya çapında 500 milyondan fazla kişinin bu sosyal medya platformunu kullandığı tahmin ediliyor!

Bu kişilerin çoğunun Instagram'a son bir yıl içinde katıldığını düşündüğünüzde bu rakamlar daha da etkileyici. 2010'daki lansmanından bu yana (ve ardından bir Android uygulaması olarak piyasaya sürüldükten sonra), herhangi bir zamanda bu platformda aylık 700 milyondan fazla aktif kullanıcı oldu. Yalnızca 2016'da, her ay kabaca 77 milyon yeni kayıt vardı - bu rakam, 2015 rakamlarına göre yaklaşık %22'lik bir büyümeyi temsil ediyor!

Her işletme, Instagram gibi popüler platformlarda çevrimiçi bir varlığa sahip olmak ister!

 • Her işletme, Instagram gibi popüler platformlarda çevrimiçi bir varlığa sahip olmak ister.
 • Tüm işletmelerin ucuz Instagram takipçileri satın alması gerekmez, ancak çoğu bunu yapar.
 • İşletmenizin ucuz Instagram takipçileri satın alması gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, bu makale tam size göre!

Bu nedenle birçok işletme bugünlerde ucuz Instagram takipçi satın alıyor!

Ucuz instagram takipçi yardımı ile markanızın görünürlüğünü olumlu yönde artırabilirsiniz. Ayrıca güvenilirliğinizi, katılımınızı ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte işletmelerin güvenilir bir kaynaktan ucuz Instagram takipçi satın almaları işlerine hiçbir şekilde zarar vermemeleri açısından önemlidir. Ucuz Instagram takipçileri satın alabileceğiniz bazı iyi yerler arıyorsanız, ucuz Instagram takipçileri satın almayla ilgili her şeyi burada ayrıntılı olarak tartıştığımız için bu makale sizin için yararlı olacaktır.

Tabii ki Ucuz instagram takipçi satın almanızın çeşitli nedenleri var

Ucuz instagram takipçi satın almanızın çeşitli nedenleri var. Bunlar:

 • Gönderilerinizle daha fazla etkileşim almak için
 • Beğeni, yorum ve paylaşım sayınızı artırmak için
 • Daha fazla kişi tarafından fark edilmek için İşletmenizin daha hızlı büyümesini sağlamak için Instagram gibi sosyal medya sitelerinde çok sayıda takipçiye sahip olmak önemlidir. Daha fazla müşteri çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, o zaman ucuz Instagram takipçileri edinmek, bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir yoldur.

Umarım, işletmelerin neden ucuz Instagram takipçileri satın aldığını daha iyi anlarsınız. Bu, işletmenizi tanıtmanın ve daha fazla görünürlük kazanmanın harika bir yoludur. İşletmeniz için ucuz Instagram takipçileri satın almak isteyip istemediğiniz konusunda bilinçli bir karar vermek için bu makaledeki bilgileri kullanabilirsiniz.

Instagram'da takipçileri ve beğenileri artırmak göz korkutucu bir görev olabilir!

Bir işletme olarak, diğer sosyal medya platformlarına odaklanmanın ve oradan takipçi kazanmanın daha kolay olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Instagram, markanızın görünürlüğünü artırmanıza ve sunduğunuz ürünlerin satışlarını artırmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir platformdur. Instagram'da aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcı var, yani burası sadece insanların çorap çiğneyen köpeklerinin fotoğraflarını paylaştığı bir yer değil, aynı zamanda işletmelere bunun gibi uygulamalarla aktif olarak ilgilenen potansiyel müşterilerden oluşan bir hedef kitleye ulaşma fırsatı da sunuyor. bir.

Bununla birlikte, organik olarak takipçi kazanmak zaman ve çaba gerektirir ve yetişmeniz gereken son tarihler veya aylar öncesinden planlanan promosyonlar olduğunda, beklemek her zaman bir seçenek değildir. İşletmeniz başarı için gereken türden bir teşhir istiyorsa ancak iDigic'te (veya başka bir sağlayıcıda) bizden ucuz Instagram takipçileri satın almadan bu hedefe ulaşmak için yeterli zamana veya kaynağa sahip değilse, hizmet teklifimizi en kısa sürede incelemenizi öneririz. mümkün!

Organik olarak takipçi kazanmanız uzun zaman alabilir

Organik olarak takipçi kazanmanız uzun zaman alabilir.

Çoğu insan gibiyseniz, o kadar uzun süre beklemek istemezsiniz. Şimdi büyümek için hesabınızın olması gerekiyor!

Takipçilerinizin organik olarak büyümesini bekleyemezsiniz. Onlara şimdi ihtiyacın var!

Bu nedenle birçok kullanıcı, yakında bir gün kendi istekleriyle sihirli bir şekilde ortaya çıkacaklarını ummak yerine ucuz Instagram takipçileri satın almayı seçiyor.

Teşvik edecek bir işiniz olduğunda bu kadar uzun süre bekleyemezsiniz

Bir işletme sahibisiniz ve işletmenizi tanıtmanız gerekiyor. Aslında, tanıtacak bir işiniz olduğunda bu kadar uzun süre bekleyemezsiniz. Çoğu zaman insanlar kendi işlerini kurduklarında Instagram sayfalarında takipçileri yoktur.

Hızlı bir şekilde ucuz Instagram takipçileri satın almalısınız çünkü aksi takdirde insanlar ürünlerinize, hizmetlerinize veya şirketinize olan ilgilerini kaybedecektir. İnsanlar sayfanızı takip eden kimsenin olmadığını görünce, sunduklarınızı kimsenin beğenmediğini düşünecek ve sadece 10 takipçisi olan bir hesaptan bir şey satın almaları onlara çok riskli gelebilir!

Bu çok sinir bozucu olabilir çünkü bizimle düzenli olarak iletişime geçen ve web sitemizden daha fazla takipçi mi yoksa daha kaliteli instagram takipçisi mi satın almaları gerektiğini soran birçok kişi var - ama biz onlara her zaman bizden yüksek kaliteli instagram takipçi satın almanın anlamsız olduğunu söylüyoruz çünkü hesaplarının büyümesine hiç yardımcı olmayacak!

Çook Ucuza Instagram Takipçi: Ucuz Bot Takipçi Satın Al

Ucuz Instagram takipçi satın alma hiç bu kadar kolay olmamıştı! En ucuz Instagram takipçi satın alma seçeneği ile sayfanızı Instagram Keşfet’de ön plana taşıyabilirsiniz. Takipçi kalitesi ve sistem güvenliği ile tüm işlemlerinizi mobilden de yapabilirsiniz.

Instagram Bot takipçi paketlerinde ek indirimler, otomatik beğeni paketlerinde büyük avantajlar ve en ucuz Instagram hizmetleri ile profilinizi Instagram Keşfette en popüler sayfa haline getirebilirsiniz.

Instagram Ucuz Takipçi Paketleri Ne Kadar? Hangi Ucuz Instagram Takipçi Paketini Tercih Etmeliyim? 

Instagram profile büyütme hizmetlerinin fiyatları, seçtiğiniz sosyal medya takipçi hizmetine ve talep ettiğiniz Instagram takipçi paketlerinin fiyatlarına aldığınız takipçi miktarı ile ihtiyacınızla doğru orantılı olarak çeşitlilik gösterir. 

Bir fincan kahve fiyatına yüzlerce Instagram takipçisine sahip olun. Evet, o kadar ucuz!

Sosyalify’da Instagram profile büyütme paketleri satın almak, kısıtlı bir bütçeye sahip bireysel kullanıcılar için bile uygun maliyetlidir.

Hızlı bir büyümeye ihtiyacınız varsa, daha kapsamlı paketler alarak daha fazla öder, fakat Instagram profile büyütme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Diğer taraftan, düşük ivmeli ve kararlı büyüme hem daha az maliyetli hem de daha güvenlidir.  Zamanla çok sayıda organik takipçiye ve etkileşime ulaştığınızda, yatırımınız karşılığını vermeye devam edecektir. 

Bu sebeple Sosyalify, nispeten daha düşük boyutlardaki paketleriyle size kısa-orta vadede organik ve güvenli Instagram profil büyütme olanağı sağlar.

Sosyalify’ın aksine bazı sosyal medya büyümet hizmeti veren şirketler, size hızlı bir şekilde yüzlerce liraya mal olabilecek on binlerce takipçi için paketlerin reklamını yaparlar.

Fakat sağladıkları ucuza Instagram takipçi paketleri genellikle düşük kaliteli ve spam içerikli hesaplardan oluşur. 

Ve daha ucuz diye aldığınız bu takipçiler, Instagram algoritmasını tetikleyerek, Instagram hesabınızın kontrole takılmasını, bunun sonucunda da askıya alınmasına, hatta kapatılmasına neden olabilir. 

Bu sebeple Sosyalify’ın uygun fiyatta, fakat aktif ve kaliteli profile sahip Instagram takipçi hizmetlerini tercih etmeniz, hem hesabınızın doğallığını bozmayacak, hem de hesap güvenliğiniz için bir tehdit oluşturmayacaktır.

Sosyalify’ın Popüler Instagram Ucuz Takipçi Hizmetleri (2022)

 

Nasıl Instagram Ucuz Takipçi Satın Alınır?

Sosyalify’dan ucuza Instagram takipçi satın almak basit ve hızlıdır. Paketinizi belirledikten sonra aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

1. Instagram ucuz takipçi paketinizi seçin

Bizimle çalışmak çok kolay. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize yönelik farklı Instagram ucuz takipçi paketlerimiz ile Instagram profil büyütme süreci artık çok daha kolay!

2. Instagram kullanıcı adınızı girin

Sipariş formundaki ilgili alanına Instagram kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir. Hesap parolanızı ise kesinlikle talep etmiyoruz 

3. Harika sonuçları bekleyin!

3 farklı ödeme seçeneğinden sizin için en uygun olanı seçebilir, ayrıca sipariş durumunuzu sipariş sorgula alanından takip edebilirsiniz.

İşte bu kadar! Takipçileriniz paket kapsamında belirtilen süre içinde profilinize yönlendirilecektir. 

 

Neden Sosyalify En İyisi!

Evet, son 10 yıldır birçok sosyal medya takipçi hizmeti faaliyete geçti ve bu hizmetlerin birçoğu kaliteli hizmet vermekten oldukça uzak durumda. 

Ekibimiz büyük bir hassasiyet ile müşteri memnuniyeti temelli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sosyalify olarak bu kalabalıktan sıyrılarak 7 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile e-ticaret firmalarından dijital ajanslara, ulusal boyutta yazılım şirketlerinden yerel kobilere ve bireysel kullanıcılara kadar 35.000’den fazla mutlu müşterimize hizmet verdik, veriyoruz.

Sizin için en uygun Instagram ucuz takipçi paketini belirleyip, sunduğumuz 3 farklı güvenli ödeme seçeneği üzerinden ödemenizi tamamladıktan sonra uzman ekibimiz paketinizde bulunan Instagram takipçilerinizi hesabınıza anında tanımlar ve takipçileriniz hesabınızın doğallığına zarar vermeksizin profilinize yüklenmeye başlar.

Takipçilerinizin hesabınıza geçmesi yoğunluğa bağlı olarak, hesabınızda belirtilen zaman sınırları çerçevesinde gerçekleşir. 

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda (Sosyalify’da oldukça düşük bir ihtimal) destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Taahhütlerimizin daima arkasındayız. Sizi mağdur etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz! 

Işık Hızında Hizmet

Siparişleriniz anında işlemde!

Şifresiz İşlem

Herhangi bir hesap şifresi talep etmeden yapılan işlemler!

Mükemmel Fiyatlar

Türkiye’nin en iyi fiyat/performans paketleri!

3D Güvenli Ödeme

Tüm servislerimiz garantili ve Sosyalify güvencesi altında!

7/24 Canlı Destek

Dilediğiniz zaman yanınızdayız!

Sosyalify Sadece Ucuza Instagram Takipçi Hizmeti mi Sağlıyor?

Hayır, Sosyalify olarak çok kapsamlı sosyal medya hizmetleri sağlıyoruz. Instagram profile büyütme hizmetlerimizin içinde;

hizmetleri sunuyoruz.

Ayrıca Sosyalify olarak Twitter, Facebook, TikTok, Telegram, Spotify ve Twitch platformları için de kapsamlı sosyal medya hizmetleri sağlamaktayız.  
 

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram takipçi hizmeti konusunda en merak edilen sorular ve cevapları derledik:

Sosyalify’ın Instagram ucuz takipçi satın alma hizmeti ile Instagram profili büyütme süreci güvenli mi? Hesabım için sorun yaratır mı?

Yaptığımızın hiçbir işlemin hesabınıza ya da kanalınıza zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz tamamen güvenli olup, kaliteli ve aktif hesaplar tarafından sağlanmaktadır.

Düşük kaliteli, spam takipçiler satın almak, hesabınızın Instagram algoritmasına takılması veya tamamen kapatılması ihtimalini doğurur.

Spam içerikli Instagram takipçileriyle bile hizmet vermememizin nedeni de tam olarak budur. 

Hizmet verdiğimiz tüm hesaplar kaliteli ve aktif Instagram takipçilerinden oluşmaktadır. Bu nedenle Sosyalify’da herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığı oldukça düşüktür.

Uzun yıllara yayılan sektörel tecrübemiz ile binlerce Instagram profili  büyüttük. Tüm bu projeler boyunca, Sosyalify’dan Instagram takipçi satın almanın bir sonucu olarak yasaklanan bir Instagram profiline henüz rastlamadık.

Sosyalify olarak sağladığımız tüm hizmetlerin arkasında olan, müşteri memnuniyeti esaslı, profesyonel bir ekibiz. Sektördeki birçok kötü amaçlı hizmet sağlayıcının aksine Instagram ucuz takipçi satın alma işlemi hesabınız için kesinlikle bir tehlike içermemektedir. 

Instagram ucuz takipçisi satın alma işlemi sırasında hesap şifresi gerekli mi?

Diğer tüm sosyal medya hizmetlerimizde olduğu gibi, Instagram ucuz takipçi satın alma işleminde de kullanıcılarımızdan hesap şifrelerini kesinlikle ve kesinlikle talep etmiyoruz. İşlem Instagram hesabınızın güvenliği için bir tehlike teşkil etmemektedir.  

Ucuza Instagram takipçi satın almanın Instagram profilime faydası olur mu?

Kısaca özetlemek gerekirse, ucuz Instagram takipçi alarak hesabınızın sizi henüz takip etmeyen kullanıcılar arasında da görünürlüğü arttırıp, kısa süre içerisinde ciddi bir müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Evet, kredi kartı ile ödeme almaktayız. Sosyalify legal bir oluşumdur. Bu konuda herhangi bir çekinceye mahal vermek istemeyiz.

Ucuza Instagram takipçi satın alırken başka hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Sosyalify’dan dilediğiniz Instagram ucuz takipçi paketini belirledikten sonra Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT ve Mobil Ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı seçip, sonrasında “Ödemeye Geç” butonuna tıklayarak paket alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme süreci güvenli mi? Fatura kesiliyor mu?

PayTR gibi Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemleri ile çalışmaktayız. 3D ödeme sistemi ile Instagram takipçilerinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Talebiniz doğrultusunda %18 KDV payı da ekleyerek adınıza veya kurumunuz adına hizmet faturası sağlamaktayız. 

Satın aldığım Instagram takipçileri gönderilerimi beğenir ve yorum yapar mı?

Ucuz Instagram takipçi paketlerimizde bunun garantisini maalesef veremiyoruz. Fakat, Sosyalify direkt olarak bu hedefe yönelik hizmet de sağlamaktadır. Instagram Beğeni ve Instagram Yorum Paketlerimizden dilediğinizi seçerek belirli bir hedef dahilinde çok sayıda Instagram Beğeni ve Yorum edinebilirsiniz.

Satış sonrası destek sağlıyor musunuz?

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz!

Mutlu müşterilere sahip olmak birincil öncelliklerimizin başında geliyor. Gerek satış, gerekse de satış sonrasın da uzman canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, varsa sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Sağladığınız ucuz Instagram takipçi paketi gerçek Instagram kullanıcılardan mı oluşuyor?

Sosyalify’da birçok farklı Instagram takipçi paketimiz bulunmaktadır. Dilerseniz %100 Türk, dilerseniz yabancı, dilerseniz karışık Instagram takipçisi satın alabilirsiniz. 

Instagram Gerçek Türk Takipçi paketimizde size gönderdiğimiz takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif Instagram hesaplarından oluşmaktadır. 

Siparişlerim ne zaman başlar, ne zaman tamamlanır? 

Siparişleriniz işleme alınması, satın aldığınız ucuz Instagram takipçi paketine de bağlı olarak genellikle 5-10 dakika içerisinde gerçekleşir. 

Ancak bazı servislerin tanımlanması daha geç başlayıp, geç tamamlanabilmektedir. Paket açıklamalarında yazan sürelere dikkat edebilir, gerekli gördüğünüz durumlarda ise Canlı Destek ekibimize danışarak servis süresi hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Instagram takipçi satın aldığım hesap “herkese açık” olmak durumunda mı?

Evet. Sağladığımız tüm hizmetler için işlem yapacağınız sosyal medya hesabının herkese açık olması gerekmektedir. Gizli profillere takipçi, beğeni ve video izlenme gibi servisler sağlanamaz.

Instagram takipçi satın aldım. Fakat neden takipçiler hesabıma gönderilmedi?

Servis kaynaklı yoğunluk oluştuğunda işlemin başlama süresi sipariş boyutuna ve yoğunluğa göre uzayabilir. Fakat merakta kalmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Aldığınız Instagram takipçileri doğal gidişata uygun olarak hesabınıza yüklenecektir.

Diğer taraftan, bu sorun ile alakalı en sık karşılaşılan durumlar, Instagram takipçi aldığınız Instagram profilinin gizli olması veya kullanıcı bilgilerinin yanlış girilmesi olabiliyor. Bu durumunda işleminiz başlatılamaz. Sisteme girdiğiniz profil bilgilerinizi kontrol ederek Canlı Destek ekibimize ulaşabilir ve satın almış olduğunuz hizmetin tamamlanmasını talep edebilirsiniz.

Instagram takipçi sayısında zamanla düşme olur mu?

Size sağladığımız Instagram takipçileri ucuz, kaliteli ve aktif hesaplardan oluşur. 

Sosyalify’da sahip olacağınız Instagram takipçi paketlerinde istisnai durumlar haricinde büyük düşüşler yaşanmaz. Olası istenmeyen durumlarda da paket taahhütleri dahilinde telafi uzman ekibimiz tarafından zaman kaybetmeden sağlanır.

Aldığım Instagram takipçilerimde düşüş yaşanırsa telafi alabilir miyim?

Sosyalify olarak sağladığımız tüm hizmetler için taahhüt ettiğimiz şartlara uymakla mükellefiz. Telafiler, garantili Instagram takipçi paketlerindeki servisin telafi süresi boyunca uygulanmaktadır. 

Cevabımızdan tatmin olmadınız mı? Dilerseniz, Instagram Ömür Boyu Garantili Takipçi Paketi ile aklınızdaki soru işaretini tamamen kaldırabilirsiniz.

Gizlilik sözleşmeniz mevcut mu?

Sosyalify olarak hiçbir servisimizde hesap şifrelerinizi talep etmiyoruz. Ayrıca, hizmet alımı gerçekleştirirken paylaştığınız bilgilerinizi 3. taraflar ile hiçbir şekilde paylaşmıyoruz. Sosyalify’da güvendesiniz!

Instagram ucuz takipçi satın alma işlemi öncesi ve sonrasında size nasıl ulaşabilirim?

Sorularınızı iletmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için 7/24 canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

 

REFERANSLARIMIZ

35.000’in üzerinde kurumsal ve bireysel müşterimiz yanılıyor olamaz!