Sosyalify | Instagram İzlenme Hizmetleri:


Instagram Story İzlenme: Instagram’da Faalsiniz Fakat Kafanız Karışık?

Instagram’da faalsiniz, keyif alıyorsunuz, sürekli gönderiler yolluyorsunuz, insanlara ulaşmaya çabalıyorsunuz. Fark ediyorsunuz ki hayal ettiğiniz noktalara gelemiyorsunuz, o düzeylere uzaktasınız. Ürününüz ya da hizmetiniz var, duyurmaya çalışıyorsunuz, belki de kurumsal hesap yönetiyorsunuz ancak başarılı olmaya yakın vaziyette değilsiniz, insanlar pas geçiyor sizi, görmüyor. Şunu kesinlikle belirtmek elzemdir, sosyal medya platformlarında, özellikle de Instagram’ın dünyasında başarılı olmak, ‘o çok bilinen fenomen, o sürekli takip edilen influencer’ olmak öyle basit, kolay süreç asla değildir. Her daim uğraşmanız, her daim üzerine koymanız şarttır.

Bir aşamadan sonra yol aramaya başladınız, kafanızda hesaplayıp düşünüyorsunuz. Instagram hikaye izlenme arttırma, Instagram story izlenme yolları nelerdir diye arama motorlarında arama yaptırıyorsunuz. Sonuçlarda yazan Instagram şifresiz hikaye izlenme, Instagram hikaye izlenme gönderme, hikaye izlenme satın al, şifresiz ‘story’ izlenme, ‘story’ izlenme gönder ibarelerini görüyorsunuz, çeşit çeşit servis veren siteleri inceliyorsunuz ve ben de hizmet almalı mıyım, nereden alacağım, ben tam olarak ne yapacağım, yollarım nelerdir şeklinde kendinize sorular soruyorsunuz. Çareyi bulmanız gerektiği hissine kapılıyorsunuz.

Yazdığımız yazı sizlere ne yaparsanız yapın, neyle ilgilenirseniz ilgilenin, nelerden konuşursanız konuşun, neyi satmak istiyorsanız satın çare olmayı, avantajlı, güzel bir yolu göstermeyi amaçlıyor. Kafanız karışmıştır, emin değilsinizdir, olabilir fakat bu yazının kendisini okuduğunuzda her detaya, her adıma daha net bakacaksınız. Paylaşımlarınızı planlarken daha bilgili, daha emin şekilde kararlar alacaksınız. Hikaye, gönderi, video ve ‘reels’ yollamanın arkasında izlenme sayılarınızı nasıl yükselteceğinizi anlayacaksınız. 

Sosyalify olarak uğraştık, hazırladık ve bu kapsamlı yazıyı okunmanız için sitemizde sunduk, A’dan Z’ye her adım, her püf noktası yazının içerisinde mevcut. Biraz zaman ayırmanızı, dikkatlice okumanızı, sonrasında da hizmetlerimize bakmanızı rica ediyoruz. Kendi çabanız elbette önemlidir fakat bizim sahip olduğu becerikli ekibin de size yardım edebileceğini, sizi yukarıya taşıyabileceğini bilmenizi istiyoruz.

 

Neden Instagram Hikaye İzlenme Satın Almalı?

Sosyal medyanın en önemli platformlarından biri olan Instagram’da çok miktarda kullanıcı mevcuttur ve onlara ulaşmayı, iletişime geçmeyi herkes ister. Bunu sağlayacak en iyi yöntemlerden biri yüksek miktarda takipçiye sahipliktir. Instagram’daki kullanıcılar ilk olarak takipçi miktarını inceler. Bu platformda bol sayıda takipçinin olması yetiyor mu? Hayır, yetmiyor. İnsanlar yüksek gözüken takipçi sayısına inanmıyor, video izlenme düzeylerine, beğeni sayılarına ayrıca bakıyorlar. Beğenisi ve izlenmesi az olan gönderiler şüphelendirip sahte takipçi hissi veriyor.

Yalnızca bir kahve, atıştırmalık fiyatına 10000 Instagram hikaye izlenme sayısına ulaşabilirsiniz, videolarınızı daha fazla kullanıcı görebilir, bu konuda desteğe ihtiyacınız mı var? Gönderilerinizin, hesabınızın çok daha fazla insana ulaşmasını istiyor musunuz? O halde yazıyı okumaya devam etmenizi rica ediyoruz.

Instagram’da hesabınızı büyük heveslerle oluşturdunuz, içerikleriniz gayet güzel gözüküyor, hoş görseller paylaştığınıza inanıyorsunuz. Ancak beklediğiniz etkileşim oranına bir türlü ulaşamıyorsunuz, sonuçlar yetersiz kalıyor. Diyelim ki videolarınızın daha fazla izlenmesini talep ediyorsunuz, ekstradan beğeni ve yorum almak istekleriniz arasında ama yine de gerçekleşmiyor. Unutmayın ki şirkete ait ya da kendinize ait olan hesabınızın etkileşimini güçlendirmek size hep kazandırır.

Instagram algoritması inanılmaz bir mekanizmaya sahiptir, dönem dönem güncellenen bu algoritma aslında kullanıcıya izlendikçe izlenme, beğenildikçe beğenilme şeklinde açıklanabilir. Instagram’da kolayca izlenmeye niyetliyseniz yayınlanan içerikler için şu püf noktalarını verebiliriz:

 • Yayınladığınız içerikler size ait olsun. Özgün, kaliteli videolarla farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Kaliteli videoların çekimini halledecek sosyal medyaya fayda sağlayacak kameralar ve fotoğraf makinelerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıyeten gündemi kullanarak Instagram hikaye izlenme oranlarını çoğaltabilirsiniz.

 • Videonuzun süresini iyi ayarlayın. 60 saniyelik süre izleyenler için uzundur, sıkılıp kaçmamaları için ne çok uzun, ne de çok kısa olacak biçimde süreyi düşünerek belirlemelisiniz. İlgi uyandırmak, bu esnada sıkmamak önemlidir.

 • Gerçek insanların bulunduğu gönderiler önemlidir. Instagram’da marka odaklı söylersek ürünü kullanan kişilerin olduğu videolar daha fazla etkileşim alıyor, bireysel içeriklerde kişinin gözükmesi beğeniyi ve yorumu çoğaltıyor. İnsanların veya kendinizin bulunması sizi öne çekecektir.

 • İçeriğe uygun etiket (hashtag) kullanmanız gereklidir. Doğru, ideal sayıda etiket kullanırsanız içeriklerinizin etkileşimi artacak, videolarınız daha fazla insan tarafından izlenecektir. Algoritmaya göre maksimum 5 etiket paylaşımı uygundur, sayı artarsa etiket engellemesiyle karşılaşabilirsiniz.

 • Açık renklerin bolca bulunduğu videolar, koyu renklerin bolca bulunduğu videolara göre daha fazla etkileşime sahip.

 • Paylaşımları doğru zamanda yapmak büyük önem taşımaktadır. Platform daima faal olsa da paylaşımları belirli günlerde ve saatlerde yapmalıyız. Ürüne göre, bireysel içerikler gönderiyorsanız kendiniz adına piyasa araştırmasını hallederek hangi zaman aralıklarda daha çok etkileşim alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 • Özel, önemli günleri es geçmeyin. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, milli ve dini bayramlar, sektörel tarihler, farkındalık haftaları, şehirlerin kurtuluş yıl dönümleri, takipçisi bol, herkesçe sevilen sanatçıların, ünlülerin doğum günlerini düşünerek paylaşım yapmalısınız.

 • Haftanın ilk gününde en yoğun çalışmasının olmasından dolayı Pazartesileri gönderi yollanması etkileşimi düşürüyor. Paylaşımların en bol düzeyde etkileşime ulaştığı günler Cuma, Cumartesi ve Pazar olarak gözüküyor. Sizler de paylaşım yapacağınız zaman çalışma yoğunluklarını, işe giriş ve işe çıkış saatlerini göz önüne almalısınız. Örnek verirsek gönderilerinizi hafta içi öğle tatili olarak benimsenen 12:00-13:00 saatleri arasında ya da işten çıkıldıktan sonra, yemek yenecek dilim olan 19:00-21:00 saatleri arasında yollayabilirsiniz.

 

Instagram Hikaye İzlenme Sayısı Yükselmiyor, Ne Yapmalı?

Instagram yapılan araştırmalar neticesinde en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformu seçildi. 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip bu platformu doğru kullanırsanız insanların dikkatini çekebilir, etkileşiminizi ve tabii ki Instagram hikaye izlenmenizi arttırabilirsiniz.

 • Video paylaşırken kapak olarak seçeceğiniz kısım gerçekten önemlidir, insanlar ilk kapağa bakar, ilgilerini çekerse videoyu izlemek isterler. Bu neden ötürü kapağı seçerken çok dikkat etmelisiniz. Merak uyandırmalısınız.

 • Planlayacağınız çekilişler hem takip etme şartı olması sebebiyle hem de birilerinin hesaplarının etiketlenmesi koşulunun yerine getirilmesini gerektirdiğinden dolayı size ekstradan etkileşim getirecektir. Anlık kazandığınız bu etkileşimi devam ettirmenizin yolu da faaliyetlerinizi hız kesmeden devam ettirmektir.

 • Sabit olan, sizi takip eden takipçilerinizi tutmak istiyorsanız düzenli, istikrarlı biçimde gönderimler yapmalısınız.

Üstte saydığımız tüm yollardan yararlandınız, denediniz fakat kendinizi veya markanızı üstlere taşıyamıyorsunuz, kullanıcılara yayamıyorsunuz. Markanızı üst noktalara taşımanız sizin açınızdan maddi kazanç demek ama artık bir şeylerin yolunda olmadığını düşünüyorsunuz. Video çekiminiz kaliteli, konuları düşünerek belirlediniz, videolarınızın süresini hesaplayıp ayarladınız, etiketleri dozunda kullandınız. Ancak Instagram hikaye izlenme sayınız nedense artmıyor, emeklerinizin, çabalarınızın çöpe gittiği düşüncesine kapılabilirsiniz. Hevesiniz kırılabilir, pes edeceğim diye dertlenebilirsiniz. Böyle düşünmeyin! Vazgeçmenize kesinlikle gerek yok. Instagram’da parlamanızı sağlayacak çok düşük maliyetli, üstelik güvenilir başka bir yol daha mevcut. Okumaya devam edin, size bunun yolunu anlatacağız fakat önemli bir detay daha var, o da Instagram video izlenme istatistiklerinizin artmasının size veya markanıza nasıl katkı sağladığı, konuyu açalım.

 

Instagram Hikaye İzlenme Arttırma, Profilime Nasıl Ekti Eder?

Şu noktayı kesinlikle belirtmeliyiz ki, Instagram Story izlenme istatistikleri profilinize etkileşim, beğenme, yorum ve takip olarak geri dönecektir. Ayrıca para kazanmanızı da sağlayabilir. Markanız varsa, e-ticaret yapıyorsanız, ürün tanıtıyorsanız, elinizdeki bir kampanyayı duyurmak istiyorsanız artık ulaştığınız kitle büyümüştür ve satışlarınızın sayısı yükselmiştir. Yeni gelen siparişlere yetişebilmek adına ekibinizi genişletmeyi düşünmelisiniz. Hayır, ben bireysel olarak yoluma devam edeceğim diyorsanız iş birliklerini göz önüne alın, kimi markalar istatistikleri dolgun gözüken hesaplarla iş birlikleri yapıyor. Sizin hesabınızdan ya da birden fazla hesaptan ulaştıracağınız iş birlikleri para kazandırıyor. Peki istatistik değerleri hesapta neleri etkiliyor? 

Videolarınız daha çok izlendikçe, keşfetme bölümünde daha sık gözükürsünüz. Daha sık gözüktükçe fazladan beğeni ve takipçi size ulaşır. Doğrusu sosyal medyadan beklediğinizi tek seferde alırsınız. Videolarınızda tartışmaya açık konu başlıkları varsa bol bol yorum yazılmasını da sağlarsınız, insanlar birbiriyle iletişimde olur, etkileşimin artması demek ön plana çıkmanız demektir. Bir çok marka videolarla, fotoğraflarla hem ürünlerini, hizmetlerini tanıtıyor hem de kendine ait kitlesiyle direkt biçimde iletişim kurabiliyor. Marka farkındalığı yaratılmış oluyor, ayrıca kurumsal iletişim sağlama açısından da halkla ilişkiler departmanına da yardım ediyor. Instagram Story izlenme istatistiklerinizin bol olması profildeki ürünlerin, hizmetlerin ya da bireysel paylaşımların öne çıkmasını sağlar.

 

Instagram Hikaye İzlenme Satın Almak Güvenli Bir Yol Mu?

Her yolu, her çareyi denediniz, yine de bu dev platformda sıkıldığınızı, başarılı olamadığınızı hissediyorsunuz. Instagram story izlenme arttırma amacıyla araştırmaya başladınız, karşınıza belki de hiç görmediğiniz, duymadığınız Instagram hikaye izlenme arttırma, Instagram şifresiz hikaye izlenme, Instagram video izlenme arttırma, hikaye izlenme satın al, video izlenme satın al şeklinde yazan sonuçları gördünüz. Kimlere, nelere güvenmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz, kafanız karışık, elbette haklısınız, gerçekten çok büyük bir platformdasınız, kimlerin, nelerin düzgün, güvenilir olduğu kolayca anlaşılmıyor. Yazımızda size hem güvenli hem de hesaplı biçimde Instagram video miktarını yükseltmenin mümkün olduğunu belirtmiştik. Tabii ki güvenliğinizi atlamamanız gerekmekte. Bizler sizin taleplerinizi karşılamak için varız, hesabınızı, etkileşiminizi, elbette satışlarınızı da risksiz yukarıya taşıyoruz. Seve seve başarıya götürürüz.

Becerikli ekibimizle, her kullanıcı, her marka, her faaliyet ve her çalışma için beklenen sonuçları getirebiliriz. Uygun fiyatlı, hesaplı hizmetlerimizle amaç ne olursa olsun avantajı getiriyoruz. Kullanıcı hesabınızın şifresini asla istemiyoruz, buna ihtiyaç duymuyoruz, güvenli yolla süreci yürütüyoruz.

Profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmanız sizle hesabınızı ileriye taşır. Uzun zamandır uğruna çabaladığınız hayallerinizi gerçek kılar. Bireysel paylaşımlarınız, içerikleriniz, marka çalışmalarınız, faaliyetleriniz üst sırlara ulaşır, sonuç olarak gelen başarıyı, etkileşim fazlasını, kazancı hissedersiniz. Neyi anlatmak istiyorsanız, hangi ürünü sunmayı planlıyorsanız daha büyük, daha geniş kitlelere ulaşma şansı bulursunuz.

Beklenen, istenen düzeyde hizmetimizi sunarak sosyal ağ kurallarıyla kesinlikle ters düşmüyoruz, hesabınız herhangi bir yaptırıma denk gelmeden başarıyı her daim görüyorsunuz. Büyümeniz, daha fazla etkileşim almanız sınırsız şekilde devam ediyor.

Satıştan sonra da ihtiyacınız halinde destek veriyoruz, sorun yaşarsanız hızlıca ilgileniyoruz. Kolayca destek talebi yollayabilir ve sorununuzun çözüldüğü görebilirsiniz. İlgilenmeniz gereken tek nokta paylaşımlarınızı planlamanız.

 

Size Gereken Instagram Story İzlenme Sayısını Nasıl Belirlersiniz?

Eğer başarıyı istiyorsanız gerçekçi, mantıklı kararlar vermelisiniz. Doğru araştırmaları yapıp doğru şekilde karar almalısınız. Araştırmanızı hallederseniz size uyacak paketi mevcut takipçi, sahip olduğunuz etkileşim sayılarına bakarak kolayca seçebilirsiniz.

Sosyal medyayı yönetmek hızlıca yapılan, hızlıca tamamlanan bir iş değildir, sabır, emek ve zaman ister. Emeğin, çabanın hep olması elzemdir, beğeniyle takipçi sayınızın yeterli düzeye ulaşmasıyla gerçekçi gözükmesi açısından Instagram story izlenme sayınızı da doğru orantıyla hesaplamanız gereklidir. Örnek veriyorsak 250 takipçiniz mevcutken 250000 Instagram hikaye izlenmesi gerçekçi gözükmez. Yeterli takipçiniz, yeterli beğeniniz yoksa size tabii ki yardımcı olabiliriz. Hesabınıza beğeniler ve takipçiler ulaştırılır, bu aşamadan sonra da Instagram izlenme sayılarına odaklanabilirsiniz. 

Videoların izlenme düzeylerini yükselteceksiniz, niyetlisiniz fakat bir soruyu daha kendinize sormalısınız, bireysel veya şirket hesabınızı hangi seviyede görmek istiyorsunuz? Çeşitli paketlerimizden seçim yaptığınızda daha kolay keşfedileceğinizi, daha çok insana ulaşacağınızı aklınızda tutun. Sonuca ulaşmak adına bize ulaşın, paketinizi seçin, işinize devam edin. Hem satış öncesi süreçte hem de satış sonrası süreçte destek veriyoruz. Hesabınızın şifresini asla istemiyoruz.

 

Hikaye İzlenme Almanın İşletmem Cidden Etkisi Olur Mu?

İşletmeler, kuruluşlar ve şirketler sosyal medyadan her daim faydalanmaktadır. Rekabette önde olmak için kesinlikle destek almalısınız. Uzmandan alacağınız hizmet hesabınızı ön sıralara koyacak, vazgeçilmez yapacak, satışlarınızı yükseltecektir. Neyle ilgileniyorsanız ilgilenin, ne yaparsanız yapın, kurumsal tarafta hangi ürünü veya hizmeti satıyorsanız paket başarını oranınızı arttıracaktır. Müşterilerin gözüne daha kolay şekilde girebileceksiniz, ayrıyetten video içeriklerinizin izlenme sayılarının çoğalması size olan güveni de kuvvetlendirecektir. Takipçisi az, izlenmesi de düşük gözüken hesaplar kuşku uyandırabilir, bizden alacağınız hizmet paketi sosyal medyadaki başarınıza pozitif yönde destek sağlayacaktır.

Hikaye izlenme satın almanız, şifresiz hikaye izlenmesini yükseltmemiz firmanızın adının, sunduklarınızın bol miktarda görülmesine kesinlikle kapı açacaktır. Instagram’ın isimlendirmesiyle ‘story izlenme’ mevzusu başarıya götürür. Pazarınızı, ağınızı, kitlenizi büyütmenin en ideal yolu hizmet paketlerinden alıp istatistiklerinizi üste taşımaktır. 

 

Instagram Şifresiz Story İzlenme: Hangi Instagram Hikaye İzlenme Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz?

Güvenilirlikten bahsettik, saygınlıktan bahsettik, bunların hepsi de hesabınızın senkronize gelişmesinden geçmekte. Az takipçi, çok beğeni, çok takipçi, az izlenme durumları gibi sorunlar hesabınızdaki takipçilerin sahte olduğunu net belli edecektir. 

Doğru ilerleme için paketler doğru seçilmelidir. Sosyalify olarak destek oluruz. Bilmeniz önemli, izlenme daha fazla beğeniyi getirir. Arkadaşınız bir içeriği beğendiğinde arkadaşınızın arkadaşı içeriği görüyor, zincir bu şekilde kademe kademe uzuyor.

Etkileşim artarsa her seferinde zincirleme olarak etkileşimin sayısı daha da çoğalır. Paylaştığınız gönderiler için, ‘reels’ videolarınız için, hikayeleriniz için paketlerimizde seçeneklere bakabilirsiniz.

İhtiyacınıza, bütçenize göre paketlerimizden alırsanız sonuçtan memnun kalacaksınız. Kahve içmekten, kola almaktan daha ucuza paket edinip hizmet alabilirsiniz, fiyatlarımız gerçekten çok uygun. 4 TL’den başlayan fiyatlarla istediğiniz ilerleyişi sağlayabilirsiniz.

Yeni takipçi edinmek, beğeni almak, bir de isminiz duyulsun, başarıları görmek istiyorsanız hiç beklemeyin, hesaplı video izlenme paketlerimizden alın, çabalarınızın karşılığı olsun.

Elinizde hangi paketler var diye sorarsanız şu paketlere bakabilirsiniz, biz 3D güvenli ödeme, 7/24 canlı destek, şifresiz işlem imkanlarını sunuyoruz!

 

Instagram Hikaye İzlenme Gönderme: Nasıl Bir Katkısı Olur?

Markaların çoğunluğu Instagram’ı halkla ilişkiler amacıyla kullanıyor. Duyurmak istedikleri yeni kampanya açıklamalarını, etkinlik bilgilerini buradan duruyor. Bu haberlerin yayılmasında da Instagram’da ‘reels’, hikaye ve video paylaşıyorlar. Instagram ucuz video izlenme araştırmaları yapan şirketler, hem duyurularını, kampanyalarını doğru kitlelere gösteriyor hem de çok daha az harcamayla ulaşmak istedikleri Instagram video izlenme sayılarına ulaşabiliyor. Üstelik ulaşmayı hedefledikleri rakamlar milyonlar düzeyinde oluyor, zaman ve mekan sınırlaması milyonlarca aktif kullanıcıya sahip sosyal platformlarından planladıkları kadar kişiye ulaşıyorlar.

Milyonlara ulaşmak, tek gönderiyle bunu halletmek, bu etkileşimin karşılığını maddi, manevi almak gerçekten büyük olay, kocaman bir imkan. Eski dönemlerde bu kadar insana tek paylaşımla ulaşma yolu yoktu, arama motorları, internet reklamları, gazete, TV, radyo ve SMS reklamları kullanılarak bu seviyelere ulaşılamıyordu. Etkiler daha sınırlıydı, sosyal medyadaki profil sayılarının milyonları bulmasıyla artık insanlara ulaşmak basitleştirdi. Çok büyük rakamlar harcamadan, reklama gerek duymadan işinizi çözen Instagram ucuz video izleme paketlerimiz için tıklayabilirsiniz. 

 

Instagram’da Rakip Analizi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli? 

Pazar analizinizi yaparken, araştırırken kendinize soracağınız 8 adet nokta mevcut. Bunu ciddi şekilde yapacaksanız, gerçekten kazançlı çıkmak istiyorsanız rakiplerinizin kimler olduğunu anlamalısınız. Asla unutmayın, iş yapacağınız insan grubunu çok iyi bilmezseniz başarı size gelmez.

 • Benim rakiplerim kimler?

 • Potansiyel olacak müşterilerim kimler?

 • Müşterilerimin satın alma yolları neler?

 • Hedeflediğim pazar ne kadar büyük?

 • Ürünlerim için insanlar ne kadar ödemeyi uygun görür?

 • Rakiplerimin kuvvetli ve cılız yönleri neler?

 • İnsanların dikkatini hangi yöntemlerle çekebilirim?

 • Çekiliş yapacaksam ne sıklıkla gerçekleştirmeliyim?

İnsanlarda merak uyandırırsanız, dikkatlerini çekerseniz ürünleriniz, hizmetleriniz, sunduklarınız satılır, kazancınız da hayal ettiğiniz seviyeye ulaşır.

 

Instagram Story İzlenme Arttırma: En İyi Tüyolar!

İnternet dünyasında satış yapan firmalar komisyon vererek farklı kişilerle, ‘influencer, fenomen’ dediğimiz insanlarla iş birliği yapıyorlar, pazar paylarını büyütüyorlar. Komisyonu alan kişiler Instagram hikayesi izlenme arttırma amacıyla çeşitli çözümlerden yararlanıyor. Önerilerimize bakmanızı isteriz, onları da yazalım;

 • Hikaye dik gözüken bir içerik, bu nedenle paylaşımlarınızı dik şekilde yapmanız avantaj sağlar, zorunda değilseniz yatay paylaşım yapmayın.

 • Konum bildirimi yaparsanız, belirtirseniz daha fazla etkileşim sizin hesabınıza ulaşacaktır.

 • Keşfetme bölümünde gözükmeniz için takip edilen, izlenen hesaplara benzer hesap sahibi olmanız gerekiyor. Instagram’ın sahip olduğu algoritma sizi daima ilgi olacağınız, sonrasında da olduğunuz kullanıcıların karşısına yönlendiriyor. Gönderinizi yollarken kategorinizi, etiketlerinizi düşünerek seçin. Neyi anlatacaksanız etiketleriniz de alakalı olsun.

 • ‘Reelslerinizi’ hikaye olarak da paylaşın. İnsanlar bakıp izlemek isteyecektir.

 • Çok anlamlı, merak uyandıracak bir fotoğraf, anlamlı olmayan bir videodan daha fazla etkileşim alabilir. Bunu göz önünde bulundurun.

 • Ürününüzün gözükmesini düşünüyorsanız, ürünün mutlaka güvenilir olmasına dikkat edin. Paylaşılan ürünü alıp memnuniyet duymayan kullanıcı ileride sizin önerilerinizi umursamaz, atlar. Olumsuz yorumlarda bulunur, diğer kullanıcıların kararlarını etkiler.

 • Platformu kullananların ilgisini çekerek ürününüzü anlatın. Merak uyandırmazsanız ürüne bakılmayacaktır.

 • ‘Reels’ izlenmesini arttırmanın en pratik yolu gündemdeki konuları konuşmak, onlardan faydalanmaktır. Komik anlar, evcil hayvanlar, sanat eserleri, birbirine söz söyleyen, sakalaşan insanlar, bebekler, yemek yapımı, kara araçları, inşaat çalışmaları, moda, mobil cihazlar ve izlenen yapımlar büyük ilgi topluyor.

 • Prodüksiyon açısından elinizden geleni yaparsanız başarı oranınızı arttırırsınız. Profesyonel seviyede içerik hazırlamanız hikayelerinize ve ‘reels’ görüntülerinize bakılmasını sağlayacaktır.

 • Etiketleri kullanırken popüler olanların yanı sıra olmayanları da kullanın. Sadece popüler onları seçerseniz gönderileriniz aşağıdaki sıralara hızla düşecektir.

 

Instagram Otomatik Hikaye İzlenme: Gerçekten Faydalı Mı?

Fenomenlerin, ünlülerin ya da ‘influencerların’ hesaplarında bol bol gördüğümüz, ürünün tanıtıldığı hikayelerde ‘aşağıya link bırakıyorum, hadi yukarı kaydırın ve siz de bu ürünü alın, çok büyük indirim var’ açıklamalarını sizler de görüyorsunuzdur. 

En sık karşılaştığımız hikayeler bu şekilde açıklamalara sahip oluyor, peki sizin hikayelerinizde Instagram otomatik hikaye izlenme olsa nasıl olur? Fenomen olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyişiniz gerçekleşir. Instagram otomatik hikaye izlenme için tüm sorularınızı, merak ettiklerinizi 7/24 canlı destek sağlayan ekibimize danışabilirsiniz.   

 

Instagram’da Reels ve Hikaye Kısmı Tamam, Canlı Yayınları Nasıl Hallederim?

Instagram sizin hesabınızdan canlı yayın yapılmasını da sağlar, kolayca canlı yayını başlatabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal hesaplar bu olanaktan yararlanıp insanlarla iletişime geçiyor, sorularını yanıtlıyor, ayrıca sohbet de edebiliyor.

Pek tabii ki de para kazanabilirsiniz canlı yayın açarak. İzleyiciler size rozetler yollayabilir, kazanç sağlayabilirsiniz. Görünürlüğünüz de bu sayede artar, daha belirgin olursunuz. Ancak platformun öne sürdüğü belli başlı koşullar var, bunlar:

 • Instagram’da aktif bir içerik üretici ya da işletme hesabına sahiplik

 • 18 yaş ya da üstünde olma

 • En az 10000 takipçiye sahiplik yapmak

 • Instagram’ın topluluk kurallarına uyulması

Yukarıdaki koşullara uyuyorsanız para kazanmanız da mümkün hale geliyor. Canlı yayındayken yorum yapanların rozet gönderdikleri anlaşılıyor. Yorum yapanın yanında rozet görebiliyorsunuz, rozet alan kişi için yorular bölümünde özel bir kalp ifadesi bulunuyor ve rozeti alan canlı yayın sahibinin 90 gün boyunca görebildiği destekçi listesine katılıyor.

Bizler size cayın yayın katılımcıları konusunda da yardım edebiliriz, paket aldıktan sonra görülmenizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Instagram Hikaye İzlenme Alma Adımları 

Sitemizi incelerseniz çeşitli amaçlara göre hazırlanmış paketler göreceksiniz. Kararınızı verip uygun paketi seçmeniz gerekiyor. 

 • Paket seçiminden sonra ekranda paketle ilgili detaylar gösteriliyor. Detaylara baktıktan sonra ufak bir forma ulaşıyorsunuz. Yazalım özellikle, hesabınız gizli olmamalı. Gizli olan hesaplara işlem yapılamıyor. Eğer hesap gizliyse herkesin görebilmesini sağlamalısınız.

 • Hesap adını doğru biçimde belirtmelisiniz. İletişim bilgileriniz de eksiksiz şekilde gereklidir. Bu adımdan sonra 3D güvenlikli ödeme alanına gidiyorsunuz, belirlediğiniz paketin tutarı ve bilgileri gözüküyor.

Sipariş işleminizin güvenle halledilmesi için iş ortağımız olan Shopier’in güvenli ortak ödeme sayfası sizi karşılıyor. Siparişinizin onaylanmasının ardından hesabınızda gerekli değişiklikler yapılacaktır, hizmetinize kavuşacaksınız. Ödemenizi alıp onayı veriyoruz, gerisini bizim ekibimiz çözüyor.

 

Sosyalify’ın Diğer Instagram Hizmetleri

Farklı türlerde ve farklı platformlara yönelik bir çok paketimiz bulunuyor. Instagram için en popüler onları:

Bunlara ve diğer tüm paketleri, ayrıca diğer platformlara özgü çözümleri de sitemizi inceleyerek gözden geçirebilirsiniz. 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizden Instagram hikaye izlenme paketi aldığımda hesap şifremi istiyor musunuz?

Paket satın aldığınızda hesap şifrenizi kesinlikle, hiç bir şekilde istemiyoruz, hesabınızın gizli olmaması yeterlidir.

Ödeme yapıp aldığım Instagram hikaye izlenme istatistikleri ne kadar zamanda hesabımda görünür?

Seçerek aldığınız siparişin içeriğinde tercih ettiğiniz paketin görüntülenme süresi yazmaktadır, her paket için farklı süreler geçerlidir.

Instagram story izlenme satın aldığımda Instagram tarafından herhangi bir engel ya da hesap kapatma söz konusu olur mu?

Sosyalify’nin aktif ve kaliteli kullanıcılar ile hizmet vermesi sayesinde, hesaplarınız için Instagram’ın hizmet koşullarına ve topluluk kurallarına uygun biçimde hizmet verilmektedir. Dolayısıyla Instagram’ın aksiyon alması kaynaklı herhangi bir sorun yaşamazsınız, hesabınızı büyütmeye devam edersiniz.

Ödeme konusunda güvenilir misiniz?

Ödemelerinizi 3D güvenlik sistemiyle beraber kredi kartınızla, EFT/Havale ya da mobil ödeme yollarıyla yapabilirsiniz, herhangi bir kuşkunuz olmasın.

Satın almayı düşünürseniz sitemizdeki paketlerden seçip ödemenizi güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz. Risk endişesi duymadan banka ya da kredi kartı ödemesiyle, havaleyle ve mobil ödemeyle paketinize kavuşabilirsiniz. Kart bilgilerinizi kesinlikle saklamıyoruz, ayrıca paylaşmıyoruz. Güvenli ortamda ödemenizi yapıyorsunuz, hizmet sizin hesabınıza ulaşıyor.

Paket aldıktan sonra hizmetlerimizi hemen uygulamaya başlarız. Paket ücretleri dışında sizden ekstra ücret talep etmiyoruz. Herhangi bir endişeye kapılmadan bizimle çalışabilirsiniz, işimizi ciddiye alıyoruz.