Sosyalify | YouTube Abone Hizmetleri:


YouTube Abone Kazan: YouTube Abone Sayısı Nasıl Arttırılır?

Sosyal Medya’nın etkisini her geçen gün daha fazla göstermesi ile “ Youtube abone sayısı nasıl arttırılır ? “  gibi birçok soruda gündeme gelmeye başlamıştır. Youtube kanal abone sayınızı arttırmanın doğal yollarını deneyebilirsiniz. Kanalı sürekli paylaşarak, ilginç içerikler paylaşarak vb. kanalı güncel tutun. Doğal yöntemler size yetmiyorsa sitedeki YouTube abonelik paylaşım servislerini kullanabilirsiniz. Web sitemiz de sizlere bu hizmeti yüksek kalitede sunmaktadır. Youtube abone sayısı arttırma işlemlerinizi dilediğiniz abone sayısı üzerinden, sizlere sunduğumuz hizmetler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizden satın aldığınız Youtube abonesi, ekibimiz tarafından bu işlem için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar kullanılarak kanalınıza yönlendirilecektir. Web sitemiz kanalınıza yönlendirilen abonelerin hesaplarını korur. Bu şekilde, bir abone satın aldıktan sonra YouTube hesabınız veya kanalınız zarar görmez. Bunun için sitemize güvenebilir ve gönül rahatlığıyla yeni aboneler edinebilirsiniz. Abone satın almayı bir reklam stratejisi olarak da yorumlayabilirsiniz.  Yapmanız gereken ilk şey, kanalınız için ayarlamak istediğiniz seçeneklerden birini seçmektir. Bu seçenekler; Türk real, Türk bot, yabancı real ve yabancı bot olmak üzere dört formdan oluşabilir. Youtube takipçi arttırma işlemleri için farklı seçenekler arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Youtube abone bot ya da gerçek kullanıcı da tercih edebileceğiniz paketleri değerlendirebilirsiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra Sepete Ekle bölümünden uygun bölüme YouTube kanal linkinizi ekleyip yandaki kutuda kanalınızda artırmak istediğiniz abone sayınızı işaretleyerek işleme devam edebilirsiniz. Kart bilgileriniz güvenlik sertifikası ile korunduğu için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistemde bilgileriniz çalışanlarımız dahil üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde aboneniz hesabınıza atanacaktır. Halihazırda mobil ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz EFT, Havale veya Kredi Kartı gibi ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödeme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Mobil ödeme sistemimiz ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup, siz değerli müşterilerimize en kısa sürede devreye gireceğini bildiririz. Youtube abone gönderme işlemleri için sizlerden hiçbir şekilde hesaplarınızın şifreleri de istenilmemektedir. 

YouTube kanal sahipleri, ürettikleri içerikler sayesinde sevdikleri işi yapma ve para kazanma fırsatı buluyor. YouTube kanal sahipleri için YouTube Abone Satın Al hizmetimiz, yavaş büyüyen ve düzenli olarak yüklenen kanalınız için bir hızlandırıcı ve katalizör görevi görecek ve sizi YouTube'dan para kazanmanın ilk aşamalarına götürecektir. Youtube abonesi, sizden düzenli  içerik bekleyen ve yüklediğiniz videoları düzenli olarak izlemek isteyen YouTube kullanıcılarıdır. Aboneler, kanalınızda yayınladığınız videoları, sizi takip etmeyen diğer YouTuber'lardan daha fazla izleyerek zaman geçirir ve bu para kazanmanız için önemlidir. YouTube abone alma paketleri sayesinde daha fazla video izleyebilir ve kazandığınız para miktarını artırabilirsiniz. 

 YouTube abonesi edinmek zor bir süreç ve aylarca gece gündüz içerik üretseniz bile YouTube abonesi satın almadan hatta YouTube'un para kazanma özelliğini etkinleştirmeden başarılı olamayabilirsiniz. Birçok YouTube kanalı kaliteli ve özgün içerikler üretse de hala bilinmeyen derinlikleri ve pek izlenmeye bile ulaşmayan videoları ile keşfedilmeyi bekliyor. Keşfedilmeyi bekleyenler arasından kanalınızı seçmek, hak ettiği yerlere ulaşmasını sağlamak ve YouTube'un para kazanma özelliği sayesinde binlerce dolar kazanmak size kalmış. YouTube abone satın al seçeneği sunan sosyalify.com’dan kanalınıza abone satın alabilir ve YouTube kanal abone sayınızı artırabilirsiniz. Youtube abone izlenme arttırma gibi konular için birçok Youtube hizmet paketimizden fayda sağlayabilirsiniz.

 Youtube abonelik hizmeti, organik yöntemlerle abone sayısını artıramayan Youtuber'lar için uygun fiyatlı, harika ve hızlı bir çözümdür. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, YouTube aboneleri satın alın ve YouTube para kazanma özelliğini hemen etkinleştirin. YouTube alan paylaşım hizmetinin verimli çalışması için kanalınızda 3 – 4 video bulundurmanızı öneririz. Bu 3 – 4 video sayesinde YouTube abone satın aldıktan sonra abone düşüşleri minimuma iniyor.

 

YouTube Abone Arttırma: Neden Bir An Önce YouTube Abone Satın Almaya Başlamalısınız?

İnsanlar sosyal medyada daha kolay iletişim kurmaya ve hedef kitlelerine daha basit yollarla ulaşmaya başladılar. Youtube, dünyanın tüm ülkelerinde en büyük video paylaşım hesabı olarak kullanılmaktadır. Konuya göre video paylaşımı yapılabilmekte ve bu Youtube platformu sayesinde kişiler her türlü videoyu rahatlıkla izleyebilmektedir. Kişiler kendileri için bir YouTube kanalı açabilir ve bu kanallarda videolarını paylaşabilir. Youtube takipçi arttırma yöntemi ile kanalınızın hızla ses getirmesini sağlamak mümkün olabilir.

Bunu yapanlar kendi alanlarında başarılı olmayı, ünlü olmayı ya da video paylaşarak çok para kazanmayı hedefliyorlar. Bu hedeflere ulaşmak için yeterli sayıda abonenizin olması gerekir. İstediğiniz abone sayısına ulaşmak için web sitemizden YouTube abone satın al paketlerimizden yararlanarak kanalınızı hızlıca büyütebilirsiniz.

Videolarınıza ve kanalınıza gerçekten inanıyorsanız bu süreci hızlandırarak Youtube kanalınız ve videolarınız için destek almalısınız. Sosyalify olarak Youtube kullanıcılarına en güvenilir şekilde destek veriyoruz ve bunu çok cazip fiyatlarla yapıyoruz. Youtube abonesini hızlı bir şekilde nasıl artıracağınıza dair talimatları bulursanız, Youtube kanalınızı kısa sürede büyütebilirsiniz. Youtube takipçi satın al işlemleri sayesinde kanalınızın hızla büyümesi için olanak sağlayabilirsiniz.

YouTube profesyonelleri arasında ortak bir görüş, bir sosyal medya ofisinin hizmetlerinden yararlanmalarıdır. Sistemimiz sayesinde YouTube'da yalnızca bireysel kitlelerin erişebildiği çeşitli hizmetlere erişebilirsiniz. Youtube Abone, Youtube Video Beğeni, Youtube Video İzleme ve Youtube Abonelik gibi birçok alternatif servis bulunmaktadır. 

Tüm hizmetlerimiz, sipariş verildikten hemen sonra işleme alınır ve abone ile beğeni talepleriniz kısa sürede yerine getirilir. Youtube takipçi olarak da anılan ama aslında Youtube abonesi olan kullanıcılar sizin kanalınızı takip eden ve videolardan ilk haberdar olan kişileri temsil eder. Bir kanalın abone sayısı kanalın ne kadar büyük olup olmadığının göstergesidir. Youtube abone satın al ucuz paketler ile cazip fiyatlarla kanalınızın büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

YouTube Abone Sayısı ve Etkileşimler Neden Önemli?

Medya araştırmalarına göre, YouTube'un geleneksel TV'den daha fazla kullanıcı çektiği ve kullanıcıların daha uzun zaman harcadığı bu platformda; Gücü elinizde tutmak için daha geniş bir kitleye hitap etmeniz gerekiyor. Yeni bir Youtube hesabınız varsa veya mevcut hesabınızı daha da büyütmek istiyorsanız sizin için en uygun araç olan Youtube abonelerini artırarak bu hedefinize ulaşabilirsiniz. Youtube abone satın almak bu yüzden oldukça önemlidir. Youtube abone arttırma işlemi için en hızlı yöntemlerden biri abone satın almaktır diyebiliriz.

Her geçen gün daha fazla kitlenin YouTube'u takip ettiği biliniyor. Youtube, internet kullanıcılarının saatlerce vakit geçirdiği güçlü bir sosyal medya sitesidir. Öyle ki Youtube bir endüstri haline geldi ve binlerce kişiye gelir kaynağı ve eğlenmeleri için sanal bir platform haline geldi. Elbette bu alanın gelişimi, YouTube işiyle ilgilenen kişilerin ek hizmetler için sosyal medya araçlarına yönelme ihtiyacını doğurmuştur. 

Bu ihtiyacı görerek Türkiye'deki en kaliteli sosyal medya hizmetlerini, internet kullanıcılarına sunmak için kolları sıvadık. Hızlı ve verimli YouTube abone dağıtım hizmetleri ile sürekli yanınızdayız. Youtube abone botu gibi işlemlerle bot abonelerin yüklendiğini de biliyoruz. Fakat gerçek kullanıcı hesapları ile abonelik yüklenmesi daha önemlidir. Youtube abone al işlemlerini takip ederek, güvenilir ve hızlı şekilde kanalınız için abone yüklemesi yapabilirsiniz.

YouTube 1000 Abone ve 4000 Saat İzlenme Koşulu Tam Olarak Nedir?

Verdiğiniz hizmetler sayesinde bu kişiler videolarınızı da izleyecektir. Kanalınızda para kazanma özelliği etkinse bu kişilerden para da kazanabilirsiniz. Bu özelliği henüz etkinleştirmediyseniz, yardımcı olabiliriz. YouTube'dan para kazanmak için 4000 saat izlenmeye ve 1000 aboneye ihtiyacınız var. Daha sonra başvuru yaptığınızda ve kazanmaya başladığınızda bu özelliği kolayca etkinleştirebilirsiniz. Henüz kanalınızda 4000 saate ulaşmadıysanız, yayın süresi satın alabilirsiniz. Videonuzdan en iyi şekilde yararlanmak için küçük efektler yapabilirsiniz. Örneğin YouTube'da paylaşılan bir videonun izlenme ve beğenileri gelirinizin artmasını olumlu yönde etkileyecektir. Bu sebepten dolayı abone satın alma hizmetlerinin yanı sıra video izlenme sayısı da satın alabilirsiniz. Hatta dilerseniz reklam izlenmesi dahi satın alabilirsiniz.

 

YouTube Takipçi Arttırma: YouTube Abone Satın Almak Mantıklı Mı?

Youtube abone satın almak birçok farklı açıdan bakılacak olursa çok mantıklıdır. İlk başta oluşturduğunuz kanala yüklediğiniz videolar daha az görüntülenecek ve kendinizi başarısız hissedebileceksiniz. Harika bir motivasyon kaynağına ihtiyacınız var, size o motivasyonu verecek YouTube aboneleri satın almayı istemelisiniz. YouTube abone satın al hizmeti sunan sosyalify.com'dan tek seferde YouTube abone satın alma işlemi için harekete geçebilir ve ucuz bir paket de satın alabilirsiniz. 

Türkiye’nin en kaliteli youtube abonesini satın alın, ve çok cazip fiyatlar karşılığında algoritmalarda daha değerli bir kanala sahip olun. gibi Aynı zamanda çalışmalarını genişletmek isteyen kişilere farklı sosyal medya paketleri de uygun fiyata satılmaktadır. Şu anda YouTube'un her yerinde ünlü olmak, marka sponsorluğu yoluyla influencer olarak para kazanmak da isteyebilirsiniz. Para kazanmak için düzenli olarak küçük miktarlar harcayarak YouTube aboneleri satın almak, hayallerinizi gerçekleştirmenin harika bir yoludur denilebilir.

YouTube abonesi sayısı bir başarı ölçüsü olarak kabul ediliyor. İnsanlar genellikle çok sayıda abonesi olan YouTube kanallarına abone olurlar. Daha fazla abone, doğrudan daha fazla gösterim ve dolayısıyla daha fazla gösterim elde etmeniz de en küçük etkileşimle bile para kazanmanız anlamına gelir. 

YouTube abone satın alarak ve daha geniş bir kitlenin videolarınızı izlemesine izin verebilir ve tüm bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Videolarınız izlendiğinde artık sizlerde para kazanabilirsiniz. YouTube Abone satın almaya başlayın ve disiplinli, düzenli içerik üretmeye devam edin. Tüm bunlar bir araya geldiğinde kanalınız hızlıca büyüyebilir ve ciddi kazançlar da elde edebilirsiniz.

Yüklediğiniz videoları kaliteli profillerin izlemesini, yorum yapmasını ve beğenmesini istiyorsanız, YouTube'da abone satın alabilirsiniz. Sosyalifly.com sitemizden youtube abone satın al ve youtube beğeni satın alma paketleri gibi birçok sosyal medya hizmetini anında satın alabilirsiniz.

Youtube kanal abonesi satın almak veya abone artırmak için kullanılan araçların daha hızlı para kazandıran ve YouTube kanallarında sıklıkla kullanılan yöntemler olduğunu biliyoruz. Bazılarımız doğrudan YouTube kanallarını satın alarak para kazanılan kanallara da sahip olabilir. Youtube Aboneleri, yeni kurulan kanal sahipleri veya uzun bir süre büyük emeklerle içerik ürettikten sonra bile hedeflerine ulaşmaya çalışan Youtuber'lar için çok güçlü bir araçtır. 

Bu yüzden YouTube aboneleri satın almak mantıklıdır. Bu etkinlikler size doğrudan para kazandırmaz veya kanalınızı çok geniş anlamda büyütmez, ancak bu araçlar sayesinde para kazanmak ve kanalınızın büyümesini artırmak için sağlam adımlar atabilirsiniz. Diğer sosyal medyalardan takipçi veya abone satın aldığınızda, bu takipçiler, orijinal olsa bile içeriğinizle genellikle etkileşime girmez. Ancak yalnızca satın aldığınız Youtube abonelerinin ilgisini çekmeye odaklanmamalısınız. Ayrıca abone satın almak; yeni aboneler edinmek, kanalınızı organik olarak büyütmek ve izlenme sayısını artırmak için size büyük destek ve motivasyon sağlar.

 

Güvenilir YouTube Abone Satın Alma Adresi: Sosyalify!

Çok sayıda aboneniz videolarınızın görünürlüğünü artırır ve yüksek kimlik bilgilerine sahip milyonlarca gerçek YouTuber'a erişmenizi sağlar. İçerik üretimine başlamadan önce para kazanmayı etkinleştirmek isteyen kullanıcılarımız için de mantıklıdır. Youtube abonesi satın almak mantıklı olsa da Youtube abonesi satın aldığınız sitenin güvenilir olması gerekir. 7/24 canlı destek ile deneyimli Sosyalify olarak ekibimizden, Youtube kanalınızı nasıl büyüteceğiniz konusunda adım adım bilgi alabilirsiniz.

Youtube abone satın almadan önce bile bir stratejiniz olmalı. Sadece abone satın almak yeterli değildir. Hiçbirimiz YouTube kanalınızı izleyen bir kullanıcının toplam görüntüleme sayısının abone sayısından az olduğunu görmesini istemiyoruz. Bu nedenle odak kriteri çok sayıda abone değil, aynı anda abonelerin, izlenmelerin, beğenilerin ve yorumların kademeli olarak artmasıdır. 

YouTube'da üretilen her içerik kategorisi için izlenme/abone oranı değişse de ortalama izlenme/abone oranı %8-12 arasındadır. Bu sayıya göre her 10 abonenin içeriğinizi izlemesi gerekir ve videolarınızı bu denklem üzerinden daha da fazla izlenilmesi idealdir.

YouTube aboneleri satın almanın faydaları hakkında çok fazla kafa karışıklığı var. Bu nedenle, makalemizi size bir rehber olarak oluşturmaya çalıştık. Firmamız,  YouTube abone satın alırken size birçok avantaj sunmaktadır. Gelin bu faydaları birlikte inceleyelim. 

1) Öncelikle size zaman kazandıracaktır.

Youtube bir video platformudur. Bu platformda her konuda yüzlerce video paylaşılıyor. Hal böyle olunca da izleyici hangi kanaldan bilgi alması gerektiğini merak ediyor. Bu durumda  abone sayısı fazla olan kanallar daha güvenilir bir görüntü verdikleri için  tercih etmektedirler. Organik abone toplamak çok karmaşık bir süreçtir. Size zaman kazandıran hızlı ve pratik bir hizmet için çalışıyoruz. Abone satın almak kanalınızı çok kısa sürede büyütecektir.

2) Yüksek abone sayısı kanalınız için güven vericidir.

Yukarıda da bahsedildiği gibi abone sayısı fazla olan kanallar daha inandırıcı bir izlenim veriyor. Bu sayede kanallar daha yetkin hale gelir. İçeriğinizin kalitesine odaklanırsanız ve hedef kitlenizle yakın iletişim kurarsanız kanalınız daha etkili olacaktır. 

 YouTube abonesi satın almak için basit ve zahmetsiz bir süreç sunan, kanalınızı büyütmenin en kısa ve en emin yoludur. Hayal kırıklığı, yorgunluk gibi stresli ve heyecanlı anlar yaşamamanız ve saatlerce iletişim kurmak için kanalı genişletmek zorunda kalmamanız için Sosyalify.com ekibi olarak çalışıyoruz.

 

Youtube Abone Satın Al, Ucuz: Youtube Abone Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Youtube hesabınızı daha fazla kişinin takip etmesi ve 1000'den fazla abone ile para kazanabilmek için sitemizde abonelik paketlerini görebilir ve dilediğiniz paket için satın almayı seçebilirsiniz. Satın alma işlemi yapmak için web sitemizin ana sayfasındaki "hizmetlerimiz"in Youtube Aboneleri bölümüne gitmeniz gerekmektedir. Satın alma işlemi yapmak için kullanıcı adının gerekli olduğu bölümlere kanal bağlantınızı girmelisiniz. 

Abone Sayısı Seç bölümünde 100 ile 1000 arasında seçim yaparak sepete ekleyerek işleme devam edebilirsiniz. Satın alma işlemine devam etmek için ikinci adımda açılan sayfaya ve YouTube hesabınızın yayınlandığı bağlantıya kullanıcı verilerinizi girmelisiniz. Satın alma işleminizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, iletişim asistanımız aracılığıyla veya web sitesindeki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. 

YouTube Abone Satın Alma Hizmetleri Güvenli Mi?

YouTube hesabınızı aktif hale getirmek ve popülaritenizi artırmak için sitemizden satın aldığınız abonelik paketlerini seçenekleri kullanarak hemen veya taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Ödeme işlemleri için ödeme işlemi sayfasındaki alanlara kart numarası, ad bilgisi, son kullanma tarihi, CV kodu bilgisi girilmelidir. Kişiler online sistemler üzerinden ödeme yaparken hesaplarının güvenliği konusunda endişe duyabilirler. Tüm müşterilerimizin ödemelerini SSL sertifikası kullanarak güvenli bir şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Tüm bilgiler girildikten sonra bir ödeme yöntemi seçtiğinizde ödeme işlemi tamamlanacaktır. Aboneniz ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içerisinde kanalınıza eklenecektir. 

Sitemizden yapılan tüm paket alımlarında satın aldığınız paketleri en hızlı şekilde sayfanıza aktarmaya çalışıyoruz. Sitemizde sunulan paketlerin satın alma işlemi sayfasına yazdığınız linklere tahsisi 24 saat içerisinde tamamlanacaktır. Abonelik paketi tanımladığınızda abone sayınızın hızla arttığını göreceksiniz. Bu eklenti sizi YouTube sayfasının en üstüne götürecektir.

En Popüler YouTube Abone Paketleri (2022)

YouTube abonelikleri 100-1000 paketler halinde satın alınabilir. Ayrıca daha fazla aboneye ihtiyaç duyan bin ve daha fazla aboneler içeren çeşitli paketler de sunulmaktadır. 

 • 100 YouTube Abone

 • 250 YouTube Abone

 • 500 YouTube Abone

 • 750 YouTube Abone

 • 1000 YouTube Abone

Diğer Popüler Sosyalify YouTube Hizmetleri:

YouTube Abone Satın Alma Adımları nelerdir?

Abonelerinizi artırarak kullanıcılarınıza ve Youtube'a "değerli ve önemli bir kanal" olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sosyalify  ile sadece birkaç adımda Youtube abone satın al işlemi tamamlanabilmektedir. Kanal şifreniz de bu işlem için gerekli değildir. YouTube aboneleri, kanal şifresi, e-posta adresi vb. sattığını iddia eden birçok kişi bilgi isteyebilir. Ancak bu, kanalınızın kötüye kullanılmasına neden olur, bu nedenle kanal şifrenizi ve diğer önemli bilgileri isteyen sağlayıcılardan uzak durmalısınız. 

Youtube abone satın almak için lütfen şunları yapın: 

 1. 100’den 1000’e kadar olan Youtube abone paketlerinden birini seçin.

 2. Ad, soyad vb. verileri girin. 

 3. Kanalınızın abone sayısını yazın. 

 4. Kanal bağlantınızı uygun kutuya girin. 

 5. Normal veya ekspres teslimat arasından seçim yapın, 

 6. Bilgileri onaylayın. Size uygun ödeme yöntemini seçin. Kredi kartı veya havale/EFT seçenekleri ile İşleminizi tamamlayın.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyalify’a nasıl güvenebilirim?

Evet, son 10 yılda kullanılan birçok farklı sosyal medya kanalları için abone / takipçi satan smm panel var ve bu hizmetlerin birçoğu kaliteli bir hizmet olmaktan çok uzak. 

Sosyalify.com olarak yıllara dayanan sektör tecrübemizle e-ticaret şirketlerinden dijital ajanslara, yazılım şirketlerinden işletmelere ve bireysel kullanıcılara kadar birçok farklı ortamda on binlerce mutlu kullanıcıya ulaştık. Canlı Destek ekibimiz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını çok hassas bir şekilde sürdürmektedir.

Youtube abone satın almak güvenli mi?

Dünyanın en popüler video paylaşım ve barındırma sitelerinden biri olarak, Youtube'da her zaman kalabalığın arasından sıyrılmanız gerekiyor. Bu, abonelerin kanalı güzel bir dinamikle desteklemesini gerektirir. “ Youtube abone satın almak güvenli mi ?“ sorusu da birçok kullanıcı tarafından merak edilen konulardan biridir. Sosyalify’da gerçekleştireceğiniz tüm işlemler son derece güvenlidir ve hesaplarınıza herhangi bir zarar da gelmemektedir.

Web üzerinde sıkça ziyaret edilen bir site olan Sosyalify, tamamen gerçek aboneler satın almanızı sağlar. Güvenilir youtube abone satın alma işlemlerinin önde gelen adreslerinden biri de Sosyalify.com’dur. Sizlere güvenli ve hızlı bir hizmet sunabilmenin de mutluluğunu yaşıyoruz.

YouTube abone alırken şifre gerekiyor mu?

Sosyalify.com olarak sizlere sunduğumuz sosyal medya hizmetleri için sizlerden şifrelerinizi istemiyoruz. Youtube abone satın al işlemi için kanalınızın bağlantısını vermeniz yeterlidir. Şifre gibi bilgileri kesinlikle paylaşmanız gerekmiyor.

YouTube abone satın aldıktan sonra sorun yaşar mıyım?

Birçok Youtuber, özellikle ilk kez ucuz YouTube abonelik hizmetleri satın almayı düşündüklerinde bu soruyu düşünür. Birçok farklı sosyal mecrada profesyonel anlamda profesyonel destek veren firmamız, YouTube platformunda üzerine düşen sorumlulukları eksiksiz yerine getirmektedir. 

Bu nedenle her yaştan YouTube kullanıcımız bu hizmetleri satın aldıklarında kanallarıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamazlar. Çünkü size yönlendirdiğimiz YouTube aboneler tam onaylı ve gerçek kullanıcılardır. Bu nedenle kanal güvenliği veya sonlandırma gibi riskler yoktur. 

Gerçek YouTube abone satın alma dünyasında zahmetsizce adınızı duyurabilmek için YouTube abonelik satın alma hizmetlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her yaştan ve kategoriden YouTube aboneleri için izlenme satın alınız. Kanal sahipleri bu hizmetten kanallarını büyütmek ve rakiplerini geride bırakmak için talep ediyor. 

Bu sayede Youtube'da çok kısa sürede çok ciddi bir gelir ve kar elde etme imkanına sahipsiniz. YouTube'un her geçen gün artan kullanımı sayesinde bu platformda en ünlü ve en çok izlenen YouTube kullanıcılarından biri olmak istiyorsanız, şirketimizin web sitesi üzerinden hedeflerinize uygun YouTube abonelik paketlerini hemen satın alabilirsiniz.

YouTube abone satın aldıktan sonra siparişim ne zaman tamamlanır?

Sosyalify'da kullanıcılarımıza yılın 365 günü 7/24 hizmet veriyoruz. Evet, çok çalışıyoruz, bunu biliyoruz. Çünkü memnun müşterilere sahip olmak en önemli önceliklerimizden biridir. Size en uygun Youtube abone satın al paketini seçtiyseniz ve 3 farklı güvenli ödeme yönteminden biri ile ödeme yaptıysanız, uzman ekibimiz paketinizdeki Youtube abonelerini anında hesabınıza tanımlayacaktır. 

Hesabınıza takipçi aktarımı, sıklığa bağlı olarak hesabınızda belirtilen sürelerde gerçekleşir. Herhangi bir sorun yaşarsanız, her zaman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Taahhütlerimizin her zaman arkasındayız. Mağdur olmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

YouTube takipçi alırken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

İstediğiniz Sosyalify Youtube abone satın al paketini seçtiyseniz;

 •  Kredi/Banka Kartı,

 • Havale/EFT,

 • Mobil Ödeme 

seçeneklerinden size en uygun olanı seçip "Ödeme işlemine geç" butonuna basarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

YouTube abonelerim zamanla düşer mi?

Youtube abone satın al paketi ile satın almış olduğunuz abone sayısı hesabınıza yüklendikten sonra ciddi bir düşüş gözlenmemektedir. Fakat eğer ciddi bir düşüş yaşarsanız hemen bizlerle iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunu bildirebilirsiniz. 

Canlı Destek ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca yaşanan abone kayıpları için de 30 günlük telafi garantisi satın aldığınız paketlerde yer almaktadır. Bu yüzden bu konuda herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur.

YouTube abone alırken herhangi bir sorun yaşarsam paramı geri alabilir miyim?

Fakat ciddi bir sorun ile karşılaşırsanız hemen bizlerle iletişime geçebilir, durumun telafisi için yeni aksiyonlar alınabilir ya da bizden kaynaklı problemlerden ödemenizin iadesini elbette alabilirsiniz.