Sosyalify | Instagram Takipçi Hizmetleri:


Instagram Takipçi Sayım Azalıyor, Ne Yapabilirim?

Instagram takipçi satın almak ve yani daha fazla Instagram takipçi sahibi olmak Instagram hesabınızın daha ilgi uyandırıcı hale gelmesini sağlar. Instagram takipçi sayınız bir düşüş trendinde ise işe gönderilerinizin kalitesi, gönderilerinizi paylaştığınız zaman aralıkları ve takipçi profiliniz gibi dinamiklerin detaylı bir analizini yaparak başlayabilirsiniz. 

Instagram'da takipçi sayınızı arttırmak ciddi bir emek ve zaman gerektirmektedir. Eğer ki Instagram takipçi sayısınızdaki düşüş ciddi miktarlara ulaştıysa bu durum maalesef kartopu etkisi yaratarak kısa sürede daha fazla takipçi kaybetmenize sebep olabilir.

Sosyalify’ın Instagram takipçi paketlerinden satın alarak bu düşüşün önüne ani ve pratik bir şekilde geçebilir, hesabınızdaki düşüş trendini tersine çevirebilirsiniz. Unutmayın, Instagram Takipçi sayınızdaki artış aynı zamanda Instagram algoritmasına da etki ederek hesabınızın görünürlüğünü arttıracak ve yeni çevrelerden binlerce takipçi kazanmanıza fırsat sağlayacaktır. 

Neden Instagram Takipçisi Satın Almalıyım?

Instagram takipçi satın alarak sosyal medyada itibar kazanırsınız ve bu durum sosyal medyadaki rekabette daha etkin bir şekilde var olmanızı sağlar. Hesabınızdaki takipçi sayısını düzenli olarak arttırarak ile elde edebileceğiniz en büyük avantaj popüler bir Instagram hesabına sahip olmanızdır. Binlerce hatta milyonlarca takipçiye sahip olmak size Instagram dışında farklı platformlarda da tanınır kişiliğe sahip olabilmenin kapılarını açar.

Günümüzün en güçlü Instagram sayfasına sahip olan kişiler takipçi sayısının yüksekliğinde birbiri ile yarışan hesap sahipleridir. Bu güce ve üne normal koşullarda da sahip olabilirsiniz. Ancak bunun için çok fazla zaman ve emek harcamanız gerekir. Bununla birlikte ulaştığınız yeni takipçilerin güçlü hesaplara sahip olmaması sizi bu yolda sürekli olarak yavaşlatır. Mesela Instagram hesabını kapatan kullanıcıların takip ettikleri sayfalar otomatik olarak kendi hesaplarından silinir. Bu durum da size takipçi sayınızın azalması olarak geri döner.

Bildiğiniz üzere Instagram’da üst düzey bir rekabet söz konusu. Bu kalabalıkta var olmak istiyorsanız bu rekabete ayak uydurarak yüksek kaliteli içeriklere ve ciddi oranda takipçi sayısına sahip olmanız gerekiyor. Sosyalify kaliteli ve aktif Instagram takipçi veritabanı ile dilediğiniz sayıda Instagram takipçisini hesabınıza anında yükleyerek:

  • Profilinizin kısa sürede daha fazla kullanıcının odak alanına girmesini,

  • Hesabınızın öne çıkması ile kısa-orta vadede çok daha fazla organik Instagram takipçisi kazanmanızı,

  • Kazandığınız organik takipçiler ile etkileşim oranlarınızın daha da artmasını,

  • İzlenme, beğeni ve yorum istatistiklerinde çok ciddi seviyelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram takipçi sayısı, aslında düşündüğünüzden çok daha fazlasını ifade ediyor. Çoğu kullanıcı, takip et düğmesine tıklamaya veya tıklamamaya karar vermeden önce bir hesaptaki takipçi sayısını dikkate alır. Buna “sosyal kanıt” denir ve marka bilinirliğinizi ifade eder.

Popülerlik algısı çoğu zaman bu kaliteyi gerçek hayatta göstermeye yeter. Alanınızda uzman olabilirsiniz ancak bunu "kanıtlayacak" yeterli takipçiniz yoksa kimse size dikkat etmeyecektir. Instagram genellikle sadece rakamlardan ibarettir ve takipçi sayınız, platformdaki varlığınızın büyük bir parçasını teşkil eder.

Instagram beğeni ve takipçi paketlerini size en ekonomik fiyat koşulları ile sunuyoruz. Hesabınıza yükleyeceğimiz takipçiler ile size sorunsuz bir şekilde hesap büyütebilmeniz için gerekli koşulları oluşturuyoruz. Sistem genelinde yer alan kaliteli kullanıcı hesaplarımız sayesinde sizi gereksiz profiller ile muhatap olmaktan kurtarıyor ve hiç yorulmadan binlerce yeni takipçi ile tanışma fırsatını veriyoruz.

İlerleyen dönemlerde herhangi bir düşüş yaşamadan kalıcı olarak yeni takipçilere sahip olabilmek için bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. Instagram takipçi paket içeriklerimiz tamamen size fayda sağlamak için var. Dilediğiniz zaman paket içeriklerimizi gözden geçirebilir ve kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Ayrıca Instagram’daki varlığınızı güçlendirmek Sosyalify'dan Instagram Beğenileri de satın alabilirsiniz.

 

Instagram Takipçi Satın Almak İşletmeme Yarar Sağlar mı?

Sadece bireysel kullanıcılar değil, aynı zamanda ticari faaliyetler yürüten hesapların da Instagram takipçisi satın aldıklarını belirtmeliyiz. Sosyalify aracılığıyla edineceğiniz takipçiler ile ciddi bir ivmelenme yakalayarak kısa-orta vadede çok daha fazla organik takipçiye hitap edebilir ve daha fazla potansiyel müşteri kazanıp satış istatistiklerinizi yükselişe geçirebilirsiniz. sosyalify olarak işletmenizi kısa sürede Instagram'da görünür kılmanız için %100 organik hizmetlerden oluşan takipçi, beğeni, izlenme, yorum, kaydet gibi Instagram'ın sunduğu tüm etkileşim araçlarını kapsayan "Instagram İşletme Büyütme" paketlerini  hizmetinize sunuyoruz.

Instagram İşletme Büyütme kategorisi dışındaki servislerden de alabileceğiniz Instagram takipçileri, Instagram profilinizin etki alanını genişleterek Instagram algoritmasının hesabınızı daha da öne çıkarmasına ve profilinizin çok daha farklı çevrelere önerilmesine ön ayak olacaktır.

Böylelikle artan etkileşimleriniz ile ürün satışlarınızda gözle görülür bir yükselme olması kaçınılmazdır. 

 

Ne Kadar Instagram Takipçisi Satın Almalısınız?

İlk önce kendinize şu soruyu sorabilirsiniz: Kendimi/firmamı nerede görmek istiyorum? Bu sorunun cevabı almak isteyeceğiniz takipçi sayısı ile güçlü bir bağlantı içinde olacaktır. Hesabınızın sahip olması gereken min. takipçi sayısını belirlerken kendinize rakip gördüğünüz profilleri baz alarak detaylı bir analiz gerçekleştirmeniz yerinde olacaktır. Sonrasında dilediğiniz sayıda Instagram takipçisini paketlerimiz arasından seçerek kolaylıkla edinebilirsiniz.

Yeni bir hesabınız varsa veya eski Instagram hesabınız üzerinden yeni bir atılım yapma arayışındaysanız Sosyalify aracılığıyla ihtiyacınız olan sayıda Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Aldığınız Instagram takipçileri ile hesabınıza cansuyu vererek ilk büyük atılımınızı yapabilir, içeriklerinizin ve ürünlerinizin görünürlüğü Instagram algoritmasına etki ederek katlayabilirsiniz.

 

En Popüler Instagram Takipçi Paketleri (2022)

Instagram Takipçi Sayınızı Katlamaya Hazır Mısınız? Takipçiler, Instagram başarınızın temel bir parçasıdır. Sosyalify’dan Instagram takipçileri satın alarak Instagram profilinizin daha fazla tanınındığını görün ve görünürlük kazanmasını izleyin!

En popüler Instagram Takipçi paketlerimizi sizler için derledik:

Instagram Garantili Takipçi: Takipçileriniz emrinizde!

Sosyalify, gerçek Instagram takipçileri ve kaliteli aktif hesaplardan oluşan Instagram takipçi havuzu ile hesabınızın doğal görünümünü bozmamaktadır.

Satın aldığınız garantili Instagram takipçi hizmeti dahilinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu alanında uzman Canlı Destek ekibimiz ile anında çözüme kavuşturuyoruz. Kullanıcılarımızın memnuniyeti konusunda oldukça hassas bir politika izliyoruz 

Instagram Hızlı Takipçi: Şimşek Hızında Teslimat!

Aldığınız Instagram Takipçi paketine bağlı olarak siparişlerinizin 0-5 saat içinde hesabınıza yükleneceğinin garantisini veriyoruz. Evet, çok hızlıyız!

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz, farkındayız. Zira, mutlu müşterilere sahip olmak birincil öncelliklerimizden. 

Instagram Ucuz Takipçi: Uygun Fiyatlarla En Kaliteli Hizmet!

Instagram Takipçi Paketlerinin fiyatları talep ettiğiniz hizmete ve istediğiniz Instagram takipçi, beğeni veya izlenme sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, Sosyalify’da büyüme araçları satın almak, kısıtlı bir bütçeye sahip etkileyiciler için bile uygun maliyetlidir.

Sosyalify, hemen her bütçeye uygun, birçok ihtiyaca yönelik Instagram takipçi paketleri sunar. 

Bir fincan kahveden daha azına, yüzlerce Instagram takipçisine sahip olabilirsiniz. Evet, o kadar ucuz. Sosyalify, sonunda Instagram profilinizi uygun fiyata büyütebileceğiniz piyasadaki en iyi f/p Instagram takipçi paketlerini sunuyor.

Instagram Türk Takipçi: Hesabınızın Doğallığını Koruyun!

Instagram profilinizi büyütmek için çok zaman harcamaktan bıktınız mı? Sosyalify ile  güvenli bir şekilde çok sayıda Instagram Türk Takipçi satın alarak hesabınızın doğallığını muhafaza edebilirsiniz.

Instagram Yabancı Takipçi: Dünya’ya açılın!

Instagram hesabınızı yurt dışına yönelik büyütmek gayesindeyseniz, Yabancı Instagram takipçileri satın alarak görünürlüğünüzü uluslararası boyutta, hızlı ve güvenli bir şekilde arttırabilirsiniz.

Keşfet sayfası burada önemli bir rol oynar. Yabancı takipçi paketlerinden satın alarak Keşfet’e düşme oranınızı arttırırsınız. Böylelikle içerikleriniz, hitap ettiğiniz ülke dahilinde Instagram algoritması tarafından daha fazla kişiye önerilecektir. Hesabınızın keşfedilmesini istiyorsanız takipçi satın almak bu süreci başlatmanın harika bir yoludur.

Instagram Gerçek Türk Takipçi: Gerçek Instagram Takipçileri kazanın!

Instagram Çekilişle Gerçek Türk Takipçi paketleriyle kazandığınız takipçiler içeriklerinizle etkileşim kurabilir ve profilinizle organik bir ilişki tesis eder. Dahası, gönderilerinizi arkadaşlarıyla ve yakın çevresiyle paylaşabilir, mesaj ve yorum bırakabilir. Diğer taraftan bot Instagram kullanıcıları bu saydıklarımızın hiçbirini yapamaz. 

Bot Instagram takipçileri içerik paylaşamaz ve arada sırada anlaşılmaz emojiler dışında gönderilerinize yorum yazamazlar. 

Botlar, Instagram takipçi sayınızı artıran, ancak katılımınızı ve güvenilirliğinizi artırmayan yer yazılım ürünlerinden daha fazlası değillerdir.

İsimsiz, merdiven altı sosyal medya hizmet sağlayıcıları, Instagram'ın 2010 yılında sosyal medya sahnesine girmesinden bu yana, ürettikleri bot Instagram takipçileri ile Instagram algoritmasını suistimal etmekte. Bu yazılımlardaki tüm gelişmelere rağmen, bot hesapları diğer kullanıcıların hesaplarıyla yüksek kaliteli etkileşim sağlayamaz.

Instagram Düşmeyen Takipçi: Takipçileriniz hep sizinle!

Yüksek kaliteli, aktif hesaplar ile kullanıcı şifrelerinizi talep etmeksizin garantili hizmet sunmaktayız. Sosyalify’ın Ömür Boyu Garantili Takipçi Paketleri kapsamında aldığınız Instagram Takipçi Paketlerinde herhangi bir düşüş gözlenmesi durumunda, bu durumun telafisi sağlamak adına taahhüt edilen miktarda takipçiyi hesabınıza yönlendiriyoruz.

Sosyalify, 7 yıllık sektör tecrübesi ve 35.000 mutlu kullanıcısı ile ucuz ve kalitesiz hizmet veren diğer servislerden ayrışarak yerel kobilerden ulusal çapta e-ticaret firmalarına, dijital ajanslara, yazılım şirketlerine ve daha fazla tekil ve tüzel kişiliğe hizmet vermektedir.

Yüksek kaliteli, aktif, kaliteli hesaplar ile kullanıcı şifrelerinizi talep etmeksizin garantili hizmet sağlamaktayız. 

Satış öncesinde ve sonrasında alanında uzman, enerjik ekibimiz büyük bir hassasiyet ile müşteri memnuniyeti temelli olarak Canlı Destek servisini 7/24 sürdürmektedir.

 

Anında Instagram Takipçi Satın Al ve Bir Yıldız Gibi Parla!

Sosyalify’ın Instagram takipçi paketleri arasından kurumsal ya da bireysel Instagram hesaplarınız için en uygun seçeneği kolayca edinin ve bir yıldız gibi parlayın!

 

Instagram Takipçileri Paketleri Ne Kadar?

Fiyatlar seçtiğiniz firmaya, talep ettiğiniz hizmete ve istediğiniz Instagram takipçi paketlerinin fiyatlarına aldığınız takipçi sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Bununla birlikte, Sosyalify’da büyüme araçları satın almak, kısıtlı bir bütçeye sahip etkileyiciler için bile uygun maliyetlidir.

Instagram hesap büyütme hizmetlerinin fiyatları ihtiyacınızla doğru orantılı olarak çeşitlilik gösterir. 

Hızlı büyümeye ihtiyacınız varsa, büyük paketler alarak biraz daha fazla ödersiniz. Yavaş bir hızda daha az büyüme hem daha az maliyetli hem de daha güvenlidir. Bu sebeple Sosyalify, nispeten daha düşük boyutlardaki paketleriyle size kısa-orta vadede organik büyüme olanağı sağlar.

Sosyalify’ın aksine bazı sosyal medya büyütme hizmeti veren şirketler, size hızlı bir şekilde yüzlerce liraya mal olabilecek 50.000 beğeni ve on binlerce takipçi için paketlerin reklamını yapar. Fakat bu paketler, Instagram algoritmasını tetikleyerek, Instagram hesabınızın kontrole takılmasını, askıya alınmasını ve hatta kapatılmasına neden olabilir.

Bu sebeple, küçük paketler sürdürülebilir, güvenli büyüme için harika bir yoldur. Çok sayıda organik takipçiye ve etkileşime ulaştığınızda, yatırımınız karşılığını vermeye devam edecektir. Gelirinizi artıracak onaylar ve sponsorluklar getirmeye başlayabilirsiniz. 


Instagram Takipçi Satın Alma Adımları:

Instagram takipçi satın alırken izlemeniz gereken adımları 5 ana maddede bir araya getirdik. Instagram takipçi satın al adımına geçmeden önce hesabınızın herkese açık olduğundan ve herhangi bir yaş kısıtı vs. olmadığından emin olunuz. Gizli hesaplara ya da kısıtlama bulunan hesaplara gönderim sağlanamamaktadır. Instagram takipçi satın alırken:

  1. Sizin için en uygun olan paketi bulduktan sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.

  2. Takipçi göndermek istediğiniz hesabınızın kullanıcı adını başında “@” olmadan giriniz.

  3. İletişim bilgilerinizi girerek devam ediniz.

  4. Eğer İndirim Kupon Kodu’nuz varsa kupon kodu alanına kodu giriniz. Bu kısımda ayrıca “Paket Detayları” üzerinden almak üzere olduğunuz Instagram takipçi paketinin detaylarını tekrar kontrol edebilirsiniz.

  5. Sağ taraftaki %100 güvenli ödeme opsiyonlarından (Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT ve  Mobil Ödeme) sizin için en uygun olanı seçtikten sonra “Ödemeye Geç” butonuna tıklayarak paket alma işleminizi tamamlayınız. 

Not: Satın almak istediğiniz paketin ödemesini Havale/EFT ile yapacaksanız sayfadan ayrılmadan ödemeyi ilgili IBAN numarasına ilettikten sonra Ödeme Bildirimi formunu doldurmayı unutmayınız. Ödeme bildirimi formu doldurulmadan hesabınızdan para çekimi yapılmaz ve siparişiniz işleme alınmaz.

İşte bu kadar basit! Takipçileriniz hesabınıza paket kapsamında belirtilen süre içinde eklenecektir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen Canlı Destek servisimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz!


Neden Sosyalify En İyisi?

Sosyalify, sosyal medya platformlarında 7 yılı aşkın deneyime sahip sosyal medya uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu. Rekabette bir adım önde olmak için sürecimizi sürekli olarak test ediyor ve geliştiriyoruz. Instagram fenomenleri, e-ticaret firmaları, yazılım şirketleri, yerel butikler ve 35.000’i aşkın mutlu kullanıcımızın Instagram etkileşimlerini artırmak için 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Işık Hızında Hizmet

Siparişleriniz anında işlemde!

Şifresiz İşlem

Herhangi bir hesap şifresi talep etmeden yapılan işlemler!

Mükemmel Fiyatlar

Türkiye’nin en iyi fiyat/performans paketleri!

3D Güvenli Ödeme

Tüm servislerimiz garantili ve Sosyalify güvencesi altında!

7/24 Canlı Destek

Dilediğiniz zaman yanınızdayız!


Sıkça Sorulan Sorular

Instagram takipçi paketleri ile ilgili en çok sorulan soruları sizler için derledik:

Sosyalify’a neden güvenmeliyim?

Evet, son 10 yıldır birçok farklı sosyal medya hizmetleri sunan siteler faaliyete geçti ve bu hizmetlerin birçoğu kaliteli hizmet vermekten oldukça uzak durumda.

Sosyalify olarak bu kalabalıktan sıyrılarak 7 yıllık sektör tecrübesi ile E-Ticaret firmalarından dijital ajanslara, yazılım şirketlerine, kurumsal firmalardan, bireysel kullanıcılara kadar birçok farklı oluşumda on binlerce mutlu kullanıcıya ulaştık.

Biz Sosyalify olarak müşterilerime mümkün olan en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı kendimize amaç edindik. Sipariş oluşturan tüm kullanıcılarımızın daimi müşterimiz olması ve bizimle olan iş birliğini her zaman devam ettirmesi her zaman önceliğimiz olmuştur ve olacaktır.

Ekibimiz büyük bir hassasiyet ile müşteri memnuniyeti temelli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Sosyalify Sadece Instagram Takipçi Hizmeti mi Sağlıyor?

Sosyalify vasıtası ile edindiğiniz Instagram takipçilerinin önemli bir kısmı aktif hesaplardan meydana gelmektedir. Dolayısıyla, satın aldığınız Instagram takipçileriniz gönderilerinizi beğenip yorum yapabilirler.

Diğer taraftan Sosyalify direkt olarak bu hedefe yönelik hizmet de sağlamaktadır. Instagram Beğeni ve Instagram Yorum paketlerimizden dilediğinizi seçerek belirli bir hedef dahilinde çok sayıda Instagram beğeni ve yorum edinebilirsiniz.

Geçtiğimiz 7 yılda hizmetlerimizi geliştirmek, hatta mükemmelleştirmek için çok zaman harcadık. Instagram’ın yanında Facebook, YouTube, Twitter, TikTok, Twitch, Telegram, Spotify gibi platformlarda da hizmet veriyor ve sürekli testler yapıyoruz.  Sistemimiz kaliteli ve aktif sosyal medya hesaplarından yararlanır.  Bu nedenle Instagram Kullanıcı Şartları konusunda sorun yaşamayacaksınız. Yeni Instagram takipçilerinizin genel etkisi; bot güdümlü hizmetlerden veya keşfet sayfasındaki bir trend ve viral yükleme elde etme umuduyla tonlarca hashtag kullanmak gibi yöntemlerden çok daha etkili olacaktır. Instagram’ın haricinde Facebook, Twitter, YouTube, TikTok, Spotify, Twitch hatta Telegram gibi bir çok farklı alanda da hizmet sunmaktayız.

Her gün 100’den fazla kullanıcı, kaliteli ve aktif Instagram takipçileri satın almak için en iyi sosyal medya servisi olarak bize güveniyor!

Kredi kartı ile Ödeme Kabul Ediyor musunuz?

Evet, kredi kartı ile ödeme almaktayız. Dilerseniz ödeme sonrasında Canlı Destek ekibimiz vasıtasıyla faturanızı da talep edebilmektesiniz (%18 KDV farkı eklenir).

Instagram Takipçilerinin Kalitesini Nasıl Anlarım?

Binlerce yeni takipçi edinmek önemli bir şeydir ancak satın aldığınız takipçiler sahteyse Instagram Kullanıcı Şartnamesi’ni ihlal ettiğiniz tespit edilebilir ve dolayısıyla da hesabınız takibe alınıp askıya alınabilir. Bu sebeple yüksek kaliteli Instagram takipçileri ile düşük kaliteli takipçiler arasındaki fark, hesabınız için oldukça büyük önem teşkil eder.  

Evet, kısa vadede takipçi artışı elde edebilirsiniz ancak hesaplar silindikçe Instagram takipçi sayınız hızla düşer. Zira, bu takipçilerin platformla etkileşimi çok düşüktür ve bu kalitedeki hesaplar genellikle birkaç hafta sonra askıya alınır veya kapatılır.

Sosyalify olarak sizi düşük kaliteli takipçilerle muhatap etmiyoruz. Sosyalify’da böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız. Satın aldığınız takipçilerinizi kaybetmediğiniz, kaliteli hizmetler sunmaya inanıyoruz. 

Instagram takipçi sayınızda herhangi bir düşüşe yol açmadan, kaliteli takipçiler sunan bir sisteme sahibiz. Bu sistem dahilinde sahte hesaplar kullanan diğer sosyal medya hizmeti sağlayıcılarının aksine, istisnasız bir şekilde yalnızca aktif ve kaliteli hesaplar ile çalışıyoruz. 

7 yıllık sektör tecrübemiz ile Instagram hizmetlerinde en iyi sağlayıcı olmamızın ana nedeni de tam olarak budur.

Takipçi/Beğeni Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sosyalify’dan dilediğiniz Instagram takipçi paketini seçtikten sonra Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT ve  Mobil Ödeme opsiyonlarından sizin için en uygun olanı seçtikten sonra “Ödemeye Geç” butonuna tıklayarak paket alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ucuz Instagram Takipçi ve/ya Bot Instagram Takipçi Satın Almanın Faydası Olur mu?

Kısaca özetlememiz gerekirse ucuz Instagram veya bot Instagram takipçi alarak ciddi bir moda ya da e-ticaret gibi konularda tasarımlarınızı, ürünlerinizi aktarabileceğiniz ciddi bir kitle oluşmasını sağlar. Böylelikle hesabınızın sizi henüz takip etmeyen kullanıcılar arasında da görünürlüğü arttırarak kısa süre içerisinde ciddi bir müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

Satın Aldığım Takipçiler Gönderilerimi Beğenir ve Yorum Yapar mı?

Aldığınız hizmetin niteliği ve içeriğine göre bu durum değişkenlik göstermektedir. %100 organik, gerçek kişilerden oluşan paketlerimizden satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde hesabınıza tanımlanan kitle gönderilerinizi beğenebilir, yorum yapabilir.

Diğer taraftan Sosyalify direkt olarak bu hedefe yönelik hizmet de sağlamaktadır. Instagram Beğeni ve Instagram Yorum paketlerimizden dilediğinizi seçerek belirli bir hedef dahilinde çok sayıda Instagram beğeni ve yorum edinebilirsiniz.

Satış Sonrası Destek Sağlıyor musunuz?

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz, farkındayız. Zira, mutlu müşterilere sahip olmak birincil öncelliklerimizin başında geliyor. Gerek satış, gerekse de satış sonrası, dilediğiniz anda alanında uzman canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, varsa aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Takipçiler Gerçek Instagram Kullanıcıları mı?

Birçok farklı Instagram takipçi paketimiz bulunmaktadır. Sosyalify’da dilerseniz Türk, dilerseniz yabancı, dilerseniz karışık Instagram takipçisi satın alabilirsiniz. Gerçek Instagram Takipçi paketimizde size gönderdiğimiz takipçiler organik, gerçek Instagram hesaplarından oluşmaktadır. 

Takipçi Arttırma Süreci Güvenli mi? Hesabım İçin Sorun Yaratır mı?

Ucuz, düşük kaliteli takipçiler satın almak, hesabınızın Instagram algoritması tarafından işaretlenmesi veya tamamen kapatılması ihtimalini doğrurur.

Düşük kaliteli, spam içerikli Instagram takipçileriyle bile hizmet vermememizin nedeni de tam olarak budur. 

Hizmet verdiğimiz tüm hesaplar gerçek Instagram takipçilerinden oluşmaktadır. Bu nedenle Sosyalify’ı tercih ettiğiniz için herhangi bir sorunla karşılaşma olasılığı oldukça düşüktür.

Uzun yıllara yayılan sektörel tecrübemiz ile binlerce Instagram hesabı büyüttük. Tüm bu projeler boyunca, Sosyalify’dan Instagram takipçi satın almanın bir sonucu olarak yasaklanan bir hesap vakasına henüz rastlamadık.

Sosyalify olarak sağladığımız tüm hizmetlerin arkasında olan, müşteri memnuniyeti esaslı, profesyonel bir ekibiz. Sektördeki birçok kötü amaçlı hizmet sağlayıcının aksine, sadece vereceğimiz hizmetin bir güven zemininde yürütülmesi için gerekli bilgileri talep ediyoruz. Bu Instagram Takipçi satın alma işlemi hesabınız için kesinlikle bir tehlike içermemektedir. 

Yaptığımızın hiçbir işlemin hesabınıza ya da kanalınıza zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz tamamen güvenli olup gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Böylelikle hesabınızın etkileşimini arttırmaktayız.

Instagram Takipçisi Satın Alma İşlemi Sırasında Hesap Şifresi Gerekli mi?

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, Instagram Takipçi satın alma işleminde de kullanıcılarımızın hesap şifrelerini kesinlikle ve kesinlikle talep etmiyoruz. Böylelikle, Instagram takipçi paketlerimizin hiçbiri Instagram hesabınızın güvenliği için bir tehlike teşkil etmemektedir.  

Instagram Takipçi Siparişlerinin Teslim Süresi Ne Kadar? 

Sosyalify olarak 365 gün 7/24 siz kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz. Evet, çok çalışıyoruz, farkındayız. Zira, mutlu müşterilere sahip olmak birincil öncelliklerimizden. 

Size en uygun Instagram Takipçi paketini seçip, sunduğumuz 3 farklı güvenli ödeme seçeneği üzerinden ödemenizi tamamladıktan sonra uzman ekibimiz paketinizde bulunan Instagram takipçilerinizi hesabınıza anında tanımlar. Takipçilerinizin hesabınıza geçmesi yoğunluğa bağlı olarak, hesabınızda belirtilen zaman sınırları çerçevesinde gerçekleşir. 

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, destek ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Taahhütlerimizin daima arkasındayız. Sizi mağdur etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Siparişlerim Ne Zaman Başlar, Ne Zaman Tamamlanır? 

Siparişleriniz işleme alınması genellikle 5-10 dakika içerisinde gerçekleşir. Ancak bazı servislerin tanımlanması daha geç başlayıp, geç tamamlanabilmektedir. Paket açıklamalarında yazan sürelere dikkat edebilir, Canlı Destek ekibimize danışarak servis süresi hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Aldığım Hesap “Herkese Açık” Olmak Durumunda mı?

Evet. Sağladığımız tüm hizmetler için işlem yapacağınız sosyal medya hesabının gizliliğinin herkese açık olması gerekmektedir. Gizli profillere takipçi, beğeni ve video izlenme gibi işlemler yapılamaz.

Instagram Takipçi Satın Aldım fakat Takipçiler Hesabıma Gönderilmedi?

En sık karşılaşılan durumların başında takipçi gönderilen Instagram hesabının gizli hesap olması veya kullanıcı bilgilerinin yanlış girilmesi geliyor. Maalesef ki bu durumunda işleminiz başlatılamaz. Bu durumda bilgilerinizi kontrol ederek Canlı Destek ekibimize ulaşabilir ve satın almış olduğunuz hizmetin tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Servis kaynaklı yoğunluk oluştuğunda işlemin başlama süresi sipariş boyutuna ve yoğunluğa göre uzayabilir. Bu gibi durumlarda 7/24 canlı destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Takipçi Sayısında Zamanla Düşme Olur mu?

Size gönderdiğimiz Instagram takipçileri gerçek hesaplardan müteşekkil olduğu için, gelen takipçilerin paylaşımlarınızı beğenmemesi durumunda belirli miktarda da olsa Instagram takipçi sayılarında düşüş gözlenebilmektedir. 

Bu düşüşün garantili paketlerdeki teminat süresi içinde yaşanması durumunda takipçi kaybınızı taahhüt çerçevesinde telafisini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu işlem için ise destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Instagram Takipçilerim Düşerse Telafi Alabilir miyim?

Sağladığımız tüm hizmetler için taahhüt ettiğimiz şartlara mutabıkız. Telafiler, garantili paketlerdeki servisin telafi süresi boyunca uygulanmaktadır. 

Sosyalify’dan satın alacağınız takipçilerde istisnai durumlar haricinde büyük düşüşler yaşanmaz. Olası istenmeyen durumlarda da paket taahhütleri dahilinde telafi uzman ekibimiz tarafından zaman kaybetmeden sağlanır.

Ödeme Süreci Güvenli mi? Fatura Kesiliyor mu?

Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemleri ile çalışmaktayız. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Talebiniz doğrultusunda %18 KDV payı da ekleyerek adınıza veya kurumunuz adına hizmet faturası sağlamaktayız. 

Gizlilik Sözleşmeniz Var mı?

Sosyalify olarak hiçbir servisimizde hesap şifrelerinizi talep etmiyoruz. Ayrıca, hizmet alımı gerçekleştirirken paylaştığınız ad-soyad, e-mail, telefon numarası gibi bilgilerinizi 3. taraflar hiçbir koşul altında paylaşmıyoruz. Kullanıcılarımızın kişisel bilgileri yüksek güvenlikli, kapalı devre veri sistemimizde muhafaza edilmektedir. Sosyalify’da güvendesiniz!

Instagram Takipçi Satın Alma İşlemi Öncesi ve Sonrasında Size Nasıl Ulaşabilirim?

Sorularınızı iletmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için 7/24 canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca panelimizdeki destek bölümünden de sorularınızı iletebilirsiniz.

 

35.000’in üzerinde kurumsal ve bireysel kullanıcımız yanılıyor olamaz!