Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

kapatma iconu
mail adres bilgileri Mail Destek

info[at]sosyalify.com

  • mail info[at]sosyalify.com
  • telefon iletişim bilgileri 0545 389 60 48
  • siparis sorgulama butonu Sipariş Sorgula
  • blog sayfası bağlantı iconu Blog

Neden Bir Sosyal Medya Geliştirme Hizmetine İhtiyaç Duyarsınız?

Etkileşimi az veya beklentinizin altında olan bir profile zaman ayırmaya tamamen isteksiz olabilirsiniz.

Ancak takipçi sayınızda, beğenilerinizde ve görüntülenme oranlarınızda hızlı ve düzenli bir artış olduğunu düşünürsek bu durum profilinize zaman ayırmayı pekala hem eğlenceli hem de kolay hale getirebilir.

İşte tam da bu noktada Sosyalify devreye giriyor! Anında ve güvenli bir şekilde teslim edilen takipçi, beğeni ve görüntülemeye sahip olun!

İster beğeni, ister izlenme isterseniz de takipçi satın alıyor olun, Sosyalify’da siparişleriniz hızlıca ve hepsinden önemlisi en yüksek standartlar dahilinde hesabınıza yansır. 

Paketinizi seçtikten ve hesap ayrıntılarını sağladıktan sonra (sadece kullanıcı adınız, gönderi bağlantınız) ihtiyacınız olan Beğeniler, İzlenmeler ve Takipçiler anında işleme alınır ve hesabınıza yüklenmeye başlar! İşte bu kadar!

Neden Sosyalify farkı ile Sosyal Medya Hizmetleri almalısınız?

Instagram'da içerik ve takipçilerden daha değerli bir şey yoktur. Mükemmel hazırlanmış tek bir içeriğin, acemice hazırlanmış çok sayıda gönderinin toplamından daha fazla getirisi olabilir.

Takipçilerinizin, hedef kitlenizin doğasına hitap eden kaliteli içeriklerle profilinizi her zaman beslemelisiniz. Ürettiğiniz özgün içerik, daha fazla etkileşim ile birlikte profilinize zamanla daha fazla organik takipçi çeker. 

Ancak harika içerikler maalesef her zaman yüksek etkileşim anlamına gelmiyor.

Bir milyardan fazla aktif kullanıcının olduğu Instagram’da, yeni takipçiler edinmek insanüstü bir çaba gerektirir hale geldi.

Profilinizi, dolayısıyla da işinizi büyütmek için sosyal medya hizmetleri almak işinizi oldukça kolaylaştırabilir.

Sosyalify hesabınızın güvenliğini gözeten bir sosyal medya hizmetidir.Sosyalify, bot ve spam arka planlı takipçiler sunan diğer sosyal medya hizmetleri sitelerinin aksine profilinizi olumsuz etkilenmeden çok sayıda etkileşim kazanmanızı sağlayan takipçi, beğeni, izlenme hizmetleri sağlar

Sosyalify takipçilerinizi veya beğenilerinizi artırmak için bot veya sahte hesap kullanmayan Instagram uyumlu büyüme hizmeti sağlayan sosyal medya hizmet panellerinin başında gelmekte.Sosyalify gibi bir sosyal medya hizmetleri paneli vasıtasıyla takipçi, beğeni ve görüntüleme satın aldığınızda hesabınız herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmaz.

Sosyalify Instagram Kullanıcı Şartnamesi’ne tabii olarak hareket eder ve sizlerin hesaplarını tehlikeye atacak herhangi bir hareketten kesinlikle kaçınır.

““İstenmeyen davranışları sınırlandırmak için bir dizi adım atıyoruz. Bu hizmetleri kullandığını tespit ettiğimiz hesaplara, hesapları tarafından başkalarına verilen gerçek olmayan beğenileri, takipleri ve yorumları kaldırdığımızı bildiren bir uygulama içi mesaj göndereceğiz. Ayrıca şifrelerini değiştirerek hesaplarını güvence altına almalarını isteyeceğiz. Bu tür uygulamaları kullanan kişiler kullanıcı adı ve şifrelerini paylaşırlar ve hesapları bazen üçüncü taraf uygulamalar tarafından gerçek olmayan beğeniler, takipler ve yorumlar için kullanılır. Bu sadece Instagram topluluğuna kötü davranışları sokmakla kalmıyor, aynı zamanda bu hesapları daha az güvenli hale getiriyor."”

Kaynak: Instagram Blog


Kaliteli ve aktif Instagram hesapları sosyal medya profilinizi kapanılma gibi bir riske atmaz. Sosyalify'dan Sosyal Medya Hizmetleri alırsanız hesabınız hiçbir zaman Instagram algoritmasına takılmaz ve askıya alınmaz. Instagram hesaplarınızı güvence altında tutmak adına profil etkileşimlerini arttırmak için kaliteli ve aktif hesaplar ile hareket ediyoruz ki bu da farkımızı öne çıkarıyor. 

Kaliteli Sosyal Medya Hizmetleri Bir Kahve Fiyatına!

Harika müşteri hizmetlerimiz ve müşteri destek ekibimizle ile bugünlere geldik.

Sosyalify kalitesi ile sosyal medya hizmeti satın aldığınızda, hesabınızda dakikalar içinde ilerleme görmeye başlarsınız. Diğer taraftan, diğer sosyal medya hizmet panellerinde benzer sonuçları almanız saatler hatta günler sürebilir.

Sosyalify ile en uygun fiyata yeni takipçiler kazanır, markanızı ve kampanyanızı hedef kitlenizin gözleri önüne serebilirsiniz.

Hizmetlerimiz yüksek hızlı sunucularımız üzerinden çalışır ve satın aldığınız takipçi, beğeni, izlenme sayısına ulaşana değin kesintisiz devam eder.

Bir şeylerin yanlış gittiğinden endişeleniyorsanız, müşteri destek hattımız size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. 

Hesap Şifrelerinizi Kesinlikle Talep Etmiyoruz! 

Hiçbir koşulda, hiçbir şart altında hesap şifrelerinizi talep etmiyoruz.

Sosyalify haricinde sektörde bazı kötü niyetli oluşumlar sosyal medya hizmetleri sağladıkları iddiasıyla şahsi veya kurumsal hesap şifrelerinizi talep edebilmekte ve bu tür sorunlu işbirlikleri hesabınızın kaybına kadar varabilen büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir.

“Bazı kişilerin oturum açma kimlik bilgilerini bilmeden üçüncü taraf bir uygulamayla paylaşmış olabileceğini de biliyoruz. Uygulama içi bir mesaj alırsanız, hesabınıza erişimlerini iptal etmek için şifrenizi değiştirmeniz yeterlidir. Bu yeni önlemler devam edecek ve kitlelerini büyütmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaya devam eden hesaplar Instagram deneyimlerinin etkilendiğini görebilirler.”

Instagram Blog

İşte tam da bu sebeple, ihtiyacınız olan sosyal medya hizmetinlerini Sosyalify’dan sağlamayacak olsanız dahi hiçbir şekilde 3. kişilerle de paylaşmamanızı önemle rica ediyoruz. 

En Kaliteli Referanslara Sahip Sosyal Medya Hizmet Paneli: Kalitemiz Geçmişimizde!

Sosyal medya hizmetlerinden alma niyetindeyseniz ilk olarak yalnızca en kaliteli sosyal medya hizmetleri konusunda rüştünü ispatlamış bir ekip seçtiğinizden emin olmanız gerekir. 

Kullanıcılar, kullanmayı düşündükleri sosyal medya hizmetleri sağlayıcılarının ne kadar iyi performans gösterdiği ve Canlı Destek hizmetlerinin olup olmadığı, eğer ki varsa ne derece iyi servis sundugu gibi bir marka hakkında size çok şey söyleyebilir.

Bir sosyal medya hizmet sağlayıcısının yeteri kadar incelemesi yoksa veya çok az ise bu tip oluşumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Diğer taraftan aynı sorundan defalarca bahseden yorumlar, ürün veya hizmetle ilgili ciddi bir soruna işaret ediyor olabilir. Olumsuzdan daha fazla olumlu yoruma sahip olması, olumsuzları gözardı etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Farklı konulardaki değerlendirmeleri mutlaka dikkatlice okuyun.

Geçmiş referanslar her işletme için değerlidir ve her zaman kontrol edilmeye değerdir. 

Diğer taraftan sektördeki birçok şirket sahte, ısmarlanmış yorumlarla toplumsal etiğe aykırı girişimlerde bulunmakta. Herhangi bir sosyal medya hizmeti alandan önce o şirketin meşruiyetini doğrulamanızı sağlayacak incelemeleri okumak için mutlaka zaman ayırmalısınız.

Bu sebeple bizi tercih etmeden önce referanslarımıza göz atmanızı rica ediyoruz!

Hepsi Bir Arada Sosyal Medya Hizmetleri: Yüksek Kaliteli Takipçiler, Beğeniler ve İzlenmeler

İhtiyacınız olan Sosyal Medya Hizmetini hızlı ve sorunsuz bir şekilde, alabileceğiniz en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Kaliteli ve aktif Instagram takipçileri, beğeniler, yorumlar ve izlenmeler hesabınızın aksıya alınmasına neden olmaz.Sahip olduğunuz kaliteli takipçiler, hesabınızın hiçbir zaman işaretlenme veya yasaklanma riski altında olmadığı anlamına gelir.

Sosyalify’da tüm sosyal medya hizmetlerimiz için yalnızca kaliteli, aktif Instagram kullanıcıları ile aksiyon alıyoruz . 

Hesabınız için takipçi, beğeni veya izlenme satın alıp almadığınız fark etmeksizin Sosyalify’dan aldığınız her hizmet %100 kaliteli ve güvenlidir. İhtiyaçlarınıza en uygun paketleri ve hizmetleri kolayca seçebilir ve ardından koltuğunuza yaslanıp ve hesabınızın büyümeye başlamasını keyifle izleyebilirsiniz.

Nicelik için nitelikten yani kaliteden asla ödün vermeyiz. Sosyalify’da bireysel ve kurumsal hesaplarınız hiçbir zaman standartların altında hizmetlerden dolayı riske girmz.

Unutmayın; 1.000 kaliteli, aktif takipçi, 10.000 bot görünümlü takipçiden çok daha iyidir, bu yüzden müşterilerimize yalnızca en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Markanızın güvenilirliği sosyal kanıtlarımızda mevcuttur!

Sınırsız Takipçi, Beğeni, İzlenme & Yorum

Türkiye’de sosyal medya patlama yaşıyor ve tüketicilerin işletmelerle etkileşim şeklini değiştiren bir dönüşüm yaşanıyor.

Sosyalify’da hesabınızı kendi belirlediğiniz hedefler çerçevesinde, ihtiyaçlarınızı gözeterek büyütebilirsiniz.

Ücretsiz Sosyal Medya Hizmetleri

Yalnızca en iyi sosyal medya hizmetleri panellerinin yaptığı gibi Sosyalify olarak da hizmetlerimizin ücretsiz bir demosunu sunuyoruz. 

Sosyal medya hizmetlerimizin sizin için uygun olup olmadığını görmek adına satın almadan önce hizmetlerimizi deneyebilirsiniz! Ücretsiz hizmetlerimiz, sosyal medya hizmetlerimizin nasıl çalıştığına ve ödediğiniz karşılığında ne elde ettiğinizi görmenize olanak sağlar.

En Hızlı Canlı Destek’e Sahip Sosyal Medya Hizmetleri!

Evet iddialıyız. Sunduğumuz müşteri hizmetlerinin hızı ve kalitesi bizi rakiplerimizden ayırıyor. 

Sosyalify, tüm sosyal medya paketlerimiz için 7/24 destek sağlar. 

Nazik, arkadaş canlısı ve en önemlisi alanında uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile ihtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Sektördeki kötü niyetli, sosyal medya hizmetleri sağladığını iddia eden dolandırıcıları ayırt etmenin kolay bir yolu da sosyal medya hizmeti öncesi ve sonrası sunulan müşteri hizmetleridir.

Sosyalify’da satış öncesi ve sonrası sağladığımız Canlı Destek en önemli önceliklerimizden biridir ve her sorunu hızlı ve verimli bir şekilde çözeceğimizi taahhüt ederiz.

En Popüler Sosyal Medya Hizmetleri (2022)

Sosyal medya hizmetleri paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda sektördeki en iyi destek personeline erişim sağlarsınız. Sosyal medya hizmetleri satın alma konusunda gergin olabilirsiniz ancak bize güvenebilirsiniz. Birlikte başardıklarımızı gördüğünüzde şaşıracaksınız!

Instagram Hizmetleri

Instagram'ınızı büyütmek için çok zaman harcamaktan bıktınız mı? Instagram’da bazen 100 takipçi bile kazanmak çok zaman ve enerjiye mal olabiliyor. 

Sosyalify kalitesi ile Instagram takipçi satın alabilir ve hesabınızı hem doğal hem de hızlı bir şekilde büyüdüğüne şahit olabilirsiniz! Sosyalify, ilk 250 Instagram takipçinizi bir çırpıda elde etmenize yardımcı olabilir. Hem de bir kahve fiyatına! 

Sosyalify’ı bugün, şimdi deneyin ve ilk 250 Instagram takipçinizi satın alın!

Sosyal medya hesaplarınızın askıya alınması, herhangi bir bireysel veya kurumsal hesap için sinir bozucu bir deneyimdir. İşte bu nedenle Instagram büyütme servisleri ile profilinizi büyütmek için, Sosyalify en doğru adres!

Instagram hizmet şartlarını ve topluluk kurallarını güncellemeye devam ederken her yeni yinelemeyi takip ediyor ve sunduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerinin buna uygun olmasına dikkat ediyoruz. 

Facebook Hizmetleri

Facebook’ta takipçiler olmadan gönderileriniz büyük kitlelere ulaşamaz.

Popüler bir Facebook hesabına sahip olmak istiyorsanız takipçi, beğeni, izlenme veya gruplarınız için gerekli sayıda üye satın almak kısa vadede size çok yardımcı olacaktır. 

Asla şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi talep etmiyoruz. 

Tek yapmanız gereken Facebook profil, gönderi veya grup bağlantınızı kopyalayıp sistemimize yapıştırmanız. Ardından kaç takipçi istediğinizi seçin, ödemeye geçin ve siparişiniz dakikalar için içinde teslim edilmeye başlansın!

Hedef kitlenizi takipçi sayınız, beğeni ve izlenme istatistikleriniz ile etkilemeye başlayın!

Twitter Hizmetleri

Kaliteli bir sosyal medya hizmeti sağlayıcısı tüm güncellemeleri, basın bültenlerini takip eder.

Sosyalify gibi güvenilir bir hizmet kullandığınızda Twitter takipçi, beğeni ve görüntüleme satın almak hesabınızın yasaklanmasına neden olmaz.

Sosyalify hesabınızı asla işaretlenme veya silinme riskine sokmaz. Zira talep ettiğiniz Twitter takipçi, beğeni ve izlenmeleri size yönlendirirken hesabınızın doğal gidişatını göz önünde bulundurarak hareket eder.

Twitter’da takipçi, beğeni ve izlenme satın almanın faydaları barizdir ancak bir hizmet seçerken dikkatli olmanız gerekir.

Sosyal kanıt, güvenilirlik ve görünürlük ile kol kola gider. Twitter’da kaliteli içerik kraldır ve her seferinde niceliği alt eder. Buna benzer şekilde, kaliteli ve aktif Twitter takipçisi satın almak, bot ve sahte hesap satın almaktan her zaman daha iyidir.

Zira Twitter’da, potansiyel takipçiler, bot Twitter takipçilerini bir kilometre öteden tespit edebilir ve onları kullanan hesaplardan uzak durmayı seçer.

YouTube Hizmetleri

YouTube'da siz de var olan yerinizi güçlendirebilir ya da YouTube hizmetlerimizle YouTube'a etkili ve görünür bir giriş yapabilirsiniz!

TikTok Hizmetleri

En uygun fiyat/performans paketlerimiz ve kaliteli hizmetimiz ile TikTok’ta fenomen olmaya hazır mısınız?

Spotify Hizmetleri

Spotify'daki parçalarınızın daha çok dinlenmesini sağlayacak ve uçuşa geçen dinlenme istatistikleriniz ile sizi kısa sürede popüler hale getirecek paketler!

Telegram Hizmetleri

Telegram’da ihtiyaçlarınıza uygun paketlerle post görüntülenmeleriniz arttırmaya ve grup/kanal üye rakamlarınızı uçurun!

Twitch Hizmetleri

Twitch’de ihtiyaçlarınıza uygun takipçi ve izlenme paketleri ile etkileşimlerinizi yeni bir boyuta taşıyın!

Referanslarımız

Sosyalify’da sunduğumuz olağanüstü hizmet ve uygun fiyatlarla gurur duyuyoruz. Bunun için sadece bizim sözümüze değil, memnun kullanıcılarımızın incelemelerine güvenebilirsiniz!

Müşteri incelemelerinin herhangi bir marka için ne kadar önemli olduğunu zaten açıkladık, bu yüzden müşterilerimizin de güvenirliğimizi teyit edebilmeniz adına çok sayıda olumlu eleştirimiz olduğunu söylemekten mutluluk duyuyoruz. 

Şimdiye kadar birçok kurumsal oluşum Sosyal Medya Hizmetlerimizden kazanç sağlandı ve kazanç sağlamaya devam etmekte. 

35.000’ini aşkın kullanımızın büyük çoğunlu ise Sosyalify’ın sektördeki en iyi sosyal medya büyütme hizmetlerinden biri olduğu konusunda hemfikir!3 Dakika Önce