Sosyalify | Twitter Retweet Hizmetleri:


Twitter günümüzde anlık haberlerin paylaşıldığı ve belli bir karakter zorunluluğu olan en popüler sosyal medya platformlarından biri diyebiliriz. Platform gerçek zamanlı bir haber merkezi olarak çalıştığı için haberler Twitter üzerinden hızlıca yayılıyor ve tüm dünyada hızlıca yankı uyandırabiliyor. Siz de Twitter’da paylaştığınız içeriklerin ses getirmesini ve çok daha fazla etkileşim aldığını görmek istemez misiniz? O halde Sosyalify üzerinden Twitter otomatik retweet ve favori arttırma paketi satın alın ve içeriğinizin nasıl viral olduğunu izlemeye koyulun.  

ReTweetleme, beğendiğiniz ve başka birine ait olan bir tweeti profilinizde paylaşmanıza olanak tanır. Instagram'daki repost özelliğine benzer. İsterseniz bu özelliği kapatabilirsiniz ve diğer kişiler içeriğinizi paylaşamaz. Ama Twitter'da popüler olacaksanız bu özellik mutlaka açık olmalı. ReTweet almanın doğal yöntemleri vardır ancak en pratik ve hızlı yolu Twitter rt satın al hizmeti satın almaktır.

Twitter ReTweet Satın Alma Ne İşe Yarar?

Tweetleriniz için ReTweet satın almak, takipçilerinizden veya yeni insanlardan daha fazla organik ReTweet çekecektir. Bir Twitter kullanıcısı zaman çizelgesinde gezinip ilginç görünen bir tweet gördüğünde, tweetin ReTweeti yoksa genellikle okur ve atlar. Ancak, tweet'in çok sayıda ReTweet aldığını görürlerse, kullanıcı ReTweetlemenin çabalarına değer olduğuna karar verir. Böylece, sadece tek bir tweet için ReTweet satın alarak ve onu trend haline getirerek çok sayıda ReTweet, beğeni ve takip kazanabilirsiniz. Tabi ki Twitter otomatik retweet ve favori arttırma satın alma işlemi sizleri organik kullanıcılara götürecektir bu yüzden organik kullanıcıların beğeneceği kaliteli içeriklere yer vermelisiniz. Twitter’da RT almak için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. 

Twitteri ReTweet Sayınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?

Tweet'leri ideal uzunlukta tutun

Twitter zaten size paylaşımlarınızda karakter sınırlaması uyguluyor. Siz Twitter’ın verdiği tüm karakterleri kullanmayın çok uzun yazılar sıkıcı çok kısa yazılar ise anlaşılması zor olacağından ReTweet şansınızı azaltacaktır. Bu yüzden çok dengeli ne uzun ne kısa olacak içerikler paylaşmanızda fayda vardır. Birden fazla farklı siteye ve veriye göre, özellikle ReTweet sayısını artırmak istiyorsanız, paylaşılabilir tweetler için karakter sayısı için ideal nokta, hashtagler ve kullanıcı etiketleri dahil olmak üzere 80 ila 110 karakter arasındadır. Tweetleriniz 80-110 karakter arasında olduğunda, hedeflediğiniz biçimde (eğlendirmek, bilgilendirmek veya fikir paylaşmak için) değer sunma olasılığı daha yüksektir ve yine de kullanıcıların kolayca ReTweetleyebileceği kadar kısadır. Bu uzunlukta olduğunda, kullanıcılar size atıfta bulunmaya devam ederken kısaca kendi düşüncelerini veya hashtaglerini eklemek için yeterli alana sahip olacaktır. Öte yandan, 280'in tamamını kullanacak olsaydınız, kullanıcıların metinlerini ekleyebilmeleri için tweetinizi düzenlemeleri ve kesmeleri gerekirdi ve çoğu kişi için bu çok fazla iştir. 

Hashtag kullanımına dikkat

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Twitter’da da hashtag yani etiketleme çok önemlidir. Diğer platformların aksine Twitter size o an popüler olan hashtagleri gösteriyor, bu hashtagleri kullanarak yani trendtopic olanları takip ederek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Yine ideal uzunluktaki gibi çok fazla hashtag kullanmak çok daha fazla kişiye ulaşacağınız anlamına gelmiyor. İdeal sayıda hashtag kullanmanız sizin faydanıza olacaktır. 

Resim ve videolar paylaşın

Sadece yazı paylaşmak bazen ilgi çekici olmuyor yapılan araştırmalara göre kişilerin yer aldığı fotoğraflar, komik veya öğretici videolar çok daha fazla etkileşim alıyor. Yani içeriğiniz ReTweet yapılmasını istiyorsanız mutlaka farklı videolar ya da fotoğraflar paylaşabilirsiniz. 

Hedef kitlenizi doğru seçin

Paylaşımlarınız genel olarak tutarlı olsun, bir gün siyaset paylaşırken başka bir gün kedi yavrusu komik videoları paylaşmayın. Hesabınızın bir duruşu olmalıdır, böyle hedef kitle belirlemeniz daha kolay olur. Hedef kitleniz olursa takipçileriniz de ona göre gelecektir. Örneğin, siyasi bir paylaşım yapan hesabınız varsa o siyasi görüşü savunan kişiler tarafından takip edileceksinizdir. Ama ertesi gün o siyasi paylaşımlarınızda tutarsız olursanız takipçilerinizi kaçırırsınız. Siz de hedef kitlenize uygun kişileri takip edin sizin takip ettiklerinizi takip edenler sizi görüp takip etmeye başlayacaktır. Cool gözükmek için takip etmekten kaçınmayın. 

Emoji kullanın 

Yapılan araştırmalara göre içerik paylaşımlarında emoji kullanmak daha fazla etkileşim almanızı sağlıyor, bu yüzden içeriklerinizdeki konuya göre emojiler paylaşmayı unutmayın. 

Twitter’daki paylaşımlarınız özgün olmalı 

Kimse başkasını taklit eden ya da birebir aynı şeyleri yapanları takip etmek, beğenmek ya da retweet yapmak istemez. Bu yüzden özgün içerikler planlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Yurt dışındaki hedef kitleniz olan bazı hesaplardan esinlenebilirsiniz ama siz siz olun rakiplerinizin yaptıklarını taklit etmeyin. Eğlenceli, bilgilendirici ve komik paylaşımlar sizi Twitter’da üst sıralara taşıyacaktır. 

Doğru gün ve saatte paylaşımlar yapın

7/24 işleyen bir sosyal medya platformundan bahsetsek de buradaki kullanıcıların da meşgul olduğu, uyuduğu, çalıştığı saatler var. Her hedef kitlenin gün ve saatleri farklıdır. Bu yüzden kendi hedef kitlenizin en yoğun etkileşimde olduğu gün ve saatleri deneme yanılma yöntemiyle kendiniz bulabilirsiniz. Doğru gün ve saatte yapacağınız paylaşımlarınız daha fazla ReTweet alacaktır. Bu önemli detayı kesinlikle atlamamalısınız. Belli bir düzen oturtturduktan sonra hedef kitlenize bir alışkanlık kazandırabilir ve sürekli aynı saatlerde paylaşımlar yaparak dikkatlerini çekebilirsiniz. Pek çok marka, içeriği sosyal medyaya dağıtmak için Hootsuite gibi planlama araçlarını kullanır; Bu araçları kullanmak, özellikle hedef kitlenizin ana kullanım saatleri çalışma saatleriniz dışındaysa, içeriğin en yoğun olduğunuz saatlerde yayınlanmasını planlamayı kolaylaştırır.

Takipçilerle iletişimde olun

Takipçilerinizle etkileşim halinde olmanız karşılıklı diyaloglar kurmanız her zaman size etkileşim olarak geri dönecektir. Takipçilerinize sorular sorabilir, anketler düzenleyebilirsiniz. Etkileşim koşullu kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Böylece takipçilerinizle birebir iletişim halinde olacaksınız. Bu, pazarlama kitaplarındaki en klasik etkileşim kurma taktiklerinden biridir, ancak yine de tutarlı bir şekilde çalıştığı için bu listeyi oluşturmaktadır. İnsanlar, özellikle soru soran markanın dinleyebileceğini düşünüyorlarsa, fikirlerini beyan etmeyi ve deneyimlerini paylaşmayı severler. Yeni ürününüz hakkında ne düşündüklerinden bayram için, Sevgililer Günü için ne yaptıklarına kadar her şeyi sorabilirsiniz. İlki, aynı anda ürününüzü tanıtırken müşterilerinizin ne düşündüğünü öğrenme fırsatı sunar ve ikincisi, kullanıcılarla etkileşim kurmanın ve onlarla bir ilişki geliştirmeye yardımcı olmanın kolay bir yoludur.

Çeşitli Bağlantıları Paylaşın

Sitenize tıklama almak istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu Tweetlerinize bağlantılar koymaktır. Sitenize trafik göndererek en değerli içeriğinizin bağlantılarını paylaşmak isterken, başkalarından da içerik paylaşmak istiyorsunuz. Sosyal medya ile, asla her şeyi kendiniz ve markanız hakkında yapmak istemezsiniz; Twitter bir istisna değildir. Twitter'da harika bir içerik bulursanız, orada paylaşın ve mümkünse onu oluşturan markayı/kullanıcıyı etiketleyin; bunu takdir edecekler ve bazı kullanıcılarınız da beğenebilir. Değerli bulduğunuz ve size ait olmayan bağlantıları paylaşmak, kullanıcıları yayınladıklarınıza daha fazla dikkat etmeye teşvik edebilir. Daha da iyisi, kullanıcılarınız ve içeriğini paylaştığınız diğer sektör liderleri arasında ilişkiler kurabilir ve onlar da daha sonra karşılığında sizin içeriğinizi paylaşabilirler. Bu, etkileşimi artırmanıza ve ek bir bonus olarak sitenize daha fazla trafik ve yeni ziyaretçi göndermenize yardımcı olabilir.

Tweet sayınızı ayarlayın

Unutmayın ki sizi takip edenler başkasını da takip ediyor ve ana sayfa akışında sürekli sizi görmek can sıkıcı olabilir. Bu yüzden günlük paylaşım sayınıza dikkat etmelisiniz. Çok fazla paylaşım yapmanız insanların canını sıkarak sizi takipten çıkarmalarına sebep olabilir. Dengeli ve özgün içerikler paylaşmalısınız. 

Kaliteli müşteri iletişimi sağlayın

Diğer kullanıcıların içeriğinizle etkileşim kurmasını istiyorsanız, başlamak için iyi bir yol, her zaman ilk olarak etkileşimde bulunmaktır. Yapabildiğiniz zaman kullanıcılarınızın içeriğini beğenin, yanıtlayın ve ReTweetleyin ve onları takip etmek de yardımcı olabilir.

Diğer kullanıcılara yanıt verdiğinizde veya içerikleriyle etkileşim kurduğunuzda, onların da gönderilerinize dikkat etme olasılıkları daha yüksek olacaktır. Bu, özellikle çoğu markanın çok sayıda takipçiyle etkileşimde bulunmaya zaman ayırmadığı veya bu etkileşim için zamana sahip olmadığı düşünülürse doğrudur, dolayısıyla etkileşimde bulunduğunuzda daha fazla anlam ifade edebilir. Bu aynı zamanda, tüm sosyal medya pazarlama platformlarında değerli olan, zaman içinde sosyal kanıt oluşturmaya da yardımcı olabilir. Bu sadece etkileşimi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda siz veya markanız ile etkileşimde bulunduğunuz kullanıcılar arasında bir ilişki kurmaya başlamanıza yardımcı olacak ve faydaları daha somut bir şekilde ve Twitter dışında genişletecektir.

ReTweet isteyin

Bir şey istiyorsanız, istemekten asla zarar gelmez. İster inanın ister inanmayın, doğrudan gönderinizin içinden bir ReTweet istemek, ReTweet şeklinde etkileşimi artırabilir. Kulağa basit geliyor ama işe yarıyor. Nasıl ReTweet isteneceğine dair bazı örnekler şunları içerir, bazı markalar, gönderilerinin sonuna "lütfen paylaşın" veya "lütfen ReTweetleyin" (veya kısaca "Lütfen RT") ekleyin. Bazı markalar, kullanıcılar belirli bir tweeti ReTweetlerse ödül, indirim veya eşantiyon gibi teşvikler sunar. Teşvike bağlı olarak, bu oldukça etkili olabilir. Duyuruyu yaymak için yardım istemek. Satışınız, yeni ürününüz veya heyecan verici haberler hakkında "yaymak" istiyorsanız kesinlikle işe yarayabilir, ancak bir amaca yardım ediyorsanız bu özel yaklaşım da işe yarayabilir. Birçok marka ve küçük işletme, en az bir kar amacı gütmeyen kuruluş veya amaç ile çalışır ve kullanıcılardan bununla ilgili bir şeyi yaymalarını istemek, büyük bir katılım sağlayabilir ve bu süreçte gerçekten iyi görünmenizi sağlayabilir.

İddialı Kelimeler Kullanın

Bir blog başlığında güçlü kelimeler ve üstünlük belirten sözcükler kullanmak, üzerine yapılan tıklamaları artırabilir, aynı şey tweetler için de söylenebilir.

Hangisi daha iyi: Twitter'da Takipçilerinizi Artırın mı yoksa Twitter'da Takipçilerinizi Hızlı Arttrmanın En İyi Yolları mı? Her iki başlık da eyleme geçirilebilir, ancak güçlü kelimeler ve "en iyi" ve "hızlı" gibi diğer sıfatlar, muhtemelen bağlantınıza yapılan bazı tıklamaları artırır.

Bazı yönlerden, tweetinizi oluşturmak, bir gönderi veya makale başlığı oluşturmaya benzer; her ikisi için de çok fazla alanınız yok ve onu mümkün olduğu kadar çekici hale getirirken bir yandan da bir tür değer sunduğunu kanıtlamak istiyorsunuz. Bazı kelimeler işe yarar ve bazı kelimeler çalışmaz.

İyi güç kelimelerinin örnekleri şunları içerir:

 • Geliştirmek

 • Hemen

 • Bonus

 • Özel

 • Korumak

 • Nasıl

 • Tamamlamak

Güçlü sözcükler ve üstünlük belirten sözcükler, kullanıcıların dikkatini doğrudan size çekmeye yardımcı olabilir, bu da paylaştığınız bağlantıya tıklamayı veya gönderdiğiniz videoyu izlemeyi daha cazip hale getirir.

Büyük İsimler Hakkında Konuşun

Sektörünüzdeki büyük bir oyuncuyla etkileşime geçtiğinizde, bazılarının sizi görmesine yardımcı olabilir. Twitter'da, bir sektör lideri veya meslektaşı hakkında konuşmak veya onu etiketlemek bile gönderinize fazladan ilgi çekmek için yeterli olabilir. Onlarla doğrudan bir konuşma başlatsanız da bir gönderi yazıp onları etiketleseniz de fark edebilir ve etkileşime geçebilirler. Özellikle içeriğinizi yanıtlarlarsa veya ReTweetlerlerse, izleyicileri aktifse daha yüksek düzeyde etkileşim almaya devam edebilirsiniz. Yine, bu aynı zamanda sektörünüzdeki büyük isimlerle ilişkiler kurmanıza da yardımcı olabilir ve daha sonra içeriğinizin veya yayınlarınızın bir kısmını paylaşmaya daha yatkın olabilirler ve muhtemelen daha fazla etkileşim kurmanıza yardımcı olurlar.

Twitter’ta kısaltılmış link verin

Twitter'da yalnızca çok fazla karakter olduğundan, gönderdiğiniz içeriğe yalnızca kısaltılmış bağlantılar kullanmak mantıklıdır. Kullanıcılar tıkladıkları sürece tüm web sitesi adresinizin listelenmesi gerekmez. Farklı sosyal paylaşım çubukları gibi bazı hizmetler ve yazılımlar, yayınladıklarında içeriğinizin bağlantısını otomatik olarak kısaltır. Ancak, bu araçlardan herhangi birini kullanmıyorsanız, Google'ın URL kısaltıcısı, bu işi yalnızca birkaç saniye içinde manuel olarak yapmanıza yardımcı olabilir. Kısaltılmış bağlantıları kullanmak size daha fazla karakter verir, tweetleriniz daha temiz görünür ve ReTweet sayısını artırabilir.

Twitter RT Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

ReTweet satın almak ayrıca size daha yüksek bir genel etkileşim sağlayacaktır. ReTweetler, tweetlerinizin ilgi çekici görünmesini ve daha aktif hale gelmesini sağlar. Etkileşimi yüksek olan bir tweet, izleyiciler tarafından daha önemli görülüyor. Twitter, tweetlerinizin insanların ana sayfalarının üst kısmında önerilen bir tweet olarak görünme olasılığını artıracak. Ayrıca, bir işletme sahibiyseniz, çok miktarda otomatik retweet satın alarak ürün veya hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Sonuç olarak, sosyal ağların gücü ile daha fazla kişiye ulaşacak ve gelirinizi artıracaksınız. Beğenin ya da beğenmeyin, insanlar her zaman Twitter Beğenileri ve ReTweetleri satın alır. Beğeni ve Twitter RT satın almak, şaşırtıcı derecede etkili ve uygun maliyetli bir büyüme stratejisi olabilir. Twitter, beğenilerinizle ya da ReTweetlerinizle ilgili olarak etkileşimi ölçmek istediğinizde Twitter Analytics kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan raporlamanın büyük çoğunluğunu size sağlayacaktır. Twitter Analytics, Profil sayfanızdaki 3 noktalı olan yere bastığınızda içerik üreticisi stüdyosu seçeneğinden istatistikler kısmına bakabilirsiniz. Twitter analitiği çok gelişmiş olmasa da size birçok detay gösteriyor. Genel olarak da son 28 günlük olarak da paylaştığınız tweet, tweet görüntüleme sayısı, profil ziyareti, bahsedenler, takipçiler gibi farklı detaylar var. Bu analizler sayesinde paylaşımlarınızın etkileşimlerine göre değişiklikler yapabilir ya da çok iyi etkileşimler alan paylaşımlarınızın izinden gitmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Twitter haricinde Google Analytics de kullanabilirsiniz. Google Analytics, size yalnızca kaç kullanıcının Twitter'dan sitenize geldiğini değil, aynı zamanda sitenizdeyken ne yaptıklarını da söyleyebilen ayrıntılı raporlamaya sahiptir.

Twitter ReTweet Satın Alma Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

ReTweet almak için doğru internet sitelerini araştırıyorsunuz ama hangisinin güvenilir olduğuna karar veremiyor musunuz? Twitter’dan ReTweet satın almak emin olun hiç bu kadar kolay olmamıştı, yapmanız gereken size uygun paketi seçip sonra gerçekleşen mucizelerin tadını çıkarmak. 

Ne Kadar Twitter ReTweet Satın Alınmalı? 

Twitter fake işlemleri algılamada başarılı bir uygulama bu yüzden Sosyalify aldığınız paketleri zamana yayarak hesabınıza etki ediyor. Peki ne kadar ReTweet satın almalıyım sorusuna gelirsek, hesabınıza göre doğru orantılı olarak bir sistem oturtmalısınız. Özellikle takipçi sayınız, beğenmeleriniz, izlenme sayılarınız ve ReTweetleriniz birbirleriyle örtüşen etkileşim sayılarına sahip olmalıdır. Yani 100 takipçili bir hesabın 100.000 ReTweet alması inandırıcı olmaz aksine güven sarsar bu yüzden kesinlikle orantılı olarak ilerlemelisiniz. Bu konuyla ilgili olarak Sosyalify’in konusunda uzman ekiplerinden 7/24 teknik hizmet alabilirsiniz. 

Twitter RT Satın Alma İşletmeme Katkı Sağlar Mı?

Büyük markalardan tutun, e ticarete yeni atılmış firmalara, sadece geçimini sosyal medya üzerinden kazanan Influencerlara kadar herkes doğru etkileşimin peşinden gidiyor. Bir işletme hesabınız varsa siz de doğru etkileşimler üzerinden gitmelisiniz, Twitter RT satın aldığınızda işletmenizin çok daha fazla ana sayfaya çıkmasını sağlayacaktır. Paylaşımlarınızı ve ReTweet sayınızı gören insanlar da etkileşimde bulunmak isteyecektir. Hedef kitlenizin bireysel üyeleriyle bir ilişki kurmak söz konusu olduğunda, Twitter'daki katılımın son derece değerli olduğunu da unutmayın. Özellikle ReTweetler ve yanıtlar, hedef kitle üyeleriyle sohbet başlatmak ve anlamlı şekillerde etkileşim kurmak için büyük bir potansiyel sunar. Ayrıca, tweetlerinizdeki etkileşimin güçlü bir sosyal kanıt işlevi görmesinden de zarar gelmez. Diğer insanlar yüksek beğeni, yanıt veya ReTweet sayılarına sahip tweetleri fark eder ve bu bazen söylediklerinize güvenmek veya dikkatlerini çekmek için bile yeterli olabilir. Çoğu insan sosyal medya üzerinden pazarlamaya atıldığında ilk baktıkları ve artırmak istedikleri şey takipçi sayısıdır. Popüler, önemli ve saygın görünmek istiyorsunuz ama etkileyici bir takipçi sayınız yok. Elbette birçok yönden takipçi sayınız önemlidir, ne kadar takipçiniz olursa o kadar çok etkileşim içinde olacağınız bir gerçektir. Mesela 100 takipçiniz var ve 20 etkileşiminiz var bu çok etkileyicidir ama 10.000 takipçiniz varsa ve yalnızca 20 etkileşiminiz varsa bu çok daha az etkileyicidir. İçeriğinizde bir problem var hedef kitlenizle alakalı değil demektir.  Hızlıca paylaşımlarınızda değişikliğe gitmelisiniz, hedef kitlenize uygun paylaşımlar yaparak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 

Twitter ReTweet Satın Alma Opsiyonları

Sosyalify’in Twitter ReTweet satın al paketlerinden almadan önce farklı opsiyonlarını inceleyebilirsiniz. Paketlerde hem Twitter ReTweet Bot hem de Twitter oromatik ReTweet hizmetleri bulunuyor.

 

Twitter ReTweet Bot: İstediğiniz Sayıda ReTweet’e Kolayca Ulaşın!

Hesabınızın bol bol ReTweet almasını istiyorsanız hızlı, güvenli, çok ucuza satın alabileceğiniz Twitter ReTweet Bot seçeneğini değerlendirmelisiniz. Popüler olmaya hazır mısınız? 

 

Twitter Otomatik ReTweet: Siz Tweetleyin, Otomatik ReTweetlensin! 

Twitter hesabınızda paylaştığınız içeriklerin ReTweet alacak mı endişesini üzerinizden atın. Siz tweetleyin, otomatik ReTweetlerle etkileşiminiz tavan olsun. Siz de etkileşim artırmak için harcamanız gereken zamanı takipçilerinize nasıl daha kaliteli içerikler paylaşırsınız diye düşünerek harcayın. 

Twitter ReTweet Fiyatları (2022)

Sosyalify'in Twitter ReTweet satın al paket fiyatları 100 ReTweet'ten başlıyor 10 TL'ye 2.000 ReTweet'e kadar çıkabiliyor 160 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda 250, 500 ve 1000 adet ReTweet paketlerinden de alabilirsiniz.

Twitter ReTweet Satın Alma Adımları 

 1. Sizin için en uygun olan ReTweet hizmetini bulduktan sonra “Satın Al” butonuna tıklayın.

 2. ReTweet almak istediğiniz tweetinizin bağlantı bilgilerini eksiksiz girerek devam ediniz.

 3. Eğer İndirim Kupon Kodu’nuz varsa kupon kodu alanına kodu giriniz. Bu kısımda ayrıca “Paket Detayları” üzerinden almak üzere olduğunuz Twitter ReTweet Hizmet paketinin detaylarını tekrar kontrol edebilirsiniz.

 4. Sağ taraftaki %100 güvenli ödeme opsiyonlarından (Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT ve  Mobil Ödeme) sizin için en uygun olanı seçtikten sonra “Ödemeye Geç” butonuna tıklayarak paket alma işleminizi tamamlayınız. 

ReTweetler hesabınıza paket kapsamında belirtilen süre içinde eklenecektir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen Canlı Destek servisimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz!

Sosyalify’in Popüler Twitter Hizmetleri

7 yılı aşkın zamandır hizmetlerine aralıksız devam eden Sosyalify’in 35.000’den fazla bireysel memnun kullanıcısı bulunuyor. Sosyalify’in en popüler Twitter hizmetleri de şu şekilde sıralanıyor: 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Twitter ReTweet satın alma işlemi için şifre gerekiyor mu?

Hayır. Sosyalify hesabınıza satın aldığınız hiçbir hizmet için sizden şifrenizi talep etmez. Hesabınızı korumak için sizden şifre talep eden hiç kimseye şifrenizi söylemeyin. 

Twitter ReTweet satın almak güvenli mi?

Sosyalif aldığınız paketlerde tamamen hesabınızı korumaya yönelik olarak hizmet vermektedir. Almış olduğunuz paketi zamana yayarak hesabınıza yükleme yapmaktadır, böylece hesabınıza birden binlerce takipçi ya da ReTweet gelmez ve Twitter bu konuda hesabınızı herhangi bir hesap kapama, dondurma vs işlemine maruz bırakmaz.

Twitter ReTweet satın aldığınız belli olur mu?

ReTweet satın aldığınız belli olmaz çünkü Sosyalify gerçek ReTweetler sağlamaktadır. Bu durum karşısında hiç kimse herhangi bir paket aldığınızı anlayamaz. Etkileşimleriniz tamamen doğal gözükecektir. 

Twitter ReTweet siparişim ne zaman tamamlanır?

Sistem yoğunluğuna göre 5 – 10 dk içinde başlayan ReTweetleriniz yaklaşık 24 saat içinde tamamlanır. Hesabınıza herhangi sorun oluşmaması için Sosyalify hesabınıza ReTweetleri yavaş yavaş gönderecektir. 

Twitter ReTweet alırken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Sosyalify size ödeme konusunda güven vermek için 3D güvenli bir sistem kullanıyor. Burada kredi kartı, havale ya da mobil ödeme ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Twitter ReTweetlerim zamanla düşer mi?

ReTweetlerde zamanla düşüş olabilir, burada devreye aldığınız paketin içeriği girer. Aldığınız pakette telafi varsa sistem size otomatik olarak telafi sağlayacaktır. 

Twitter ReTweet satın aldıktan sonra sorun yaşar mıyım?

Sosyalify’de her şey kuralına göre yapılmaktadır, bu yüzden satın alma işleminden sonra herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Her türlü soru ve görüşünüz için Sosyalify’in uzman ekibinden 7/24 teknik destek alabilirsiniz. 

Twitter ReTweet satın alma işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsam telafi veya ücret iadesi alabilir miyim?

Sosyalify’den kaynaklı yaşayacağınız her türlü sorun öncelikle çözüme ulaştırılmaya çalışılır eğer çözüm sizi mutlu etmiyorsa elbette paranızı iade alabilirsiniz.